דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department
מידע כללי

חדשות

טקס חלוקת תארי מגיסטר בפקולטה למדעי המחשב 2022
יום שלישי, 21 יוני, 2022
CS Magister Graduation Ceremony, 2022 טקס חלוקת תארי מגיסטר בפקולטה למדעי המחשב התקיים במרפסת טאוב, ביום שני, 20 ביוני 2022, ובו הוענקו תארים ל-64 בוגרי תואר שני במדעי המחשב. דיקן הפקולטה, פרופ' דן גייגר, סגן הדיקן לתארים מתקדמים, פרופ' גיל ברקת, ונציג הבוגרים דן כליפה, נשאו דברים בפני הבוגרים ומשפחותיהם ולהקת מסטודנטים לתואר ראשון ותואר שני הנעימו את האירוע במופע מרגש.

ברכות לבוגרי מגיסטר למדעים במדעי המחשב בהצטיינות יתרה:
 
גיא ברשצקי בנושא: מודלים גנרטיביים מבוססי למידה עמוקה עבור אופטימיזציה של מולקולות בהנחיית: קירה רדינסקי
עמר דהרי בנושא: מייצב דיגיטלי: ייצוב תמונות עמוק בעזרת למידת זמני חשיפה מקצה-לקצה בהנחיית: אלכסנדר ברונשטיין
ניצן טור בנושא: לעידון המטרי של בעיית ה EXTENSION-0 יש פער של לפחות (Omega(log²⸍³k בהנחיית: רועי שורץ
שגיא לבנון בנושא: וסיווג אסטרטגי מוכלל והמקרה של אינטרסים מתואמים בהנחיית: ניר רוזנפלד
נועה מראלי בנושא: חתך מקסימלי עמיד לנפילות בהנחיית: קרן צנזור-הלל,
הלל שורץ


ברכות
לבוגרי מגיסטר למדעים במדעי המחשב בהצטיינות:
 

לירון ברונפמן בנושא: הוכחות לוקאליות וקריפטוגרפיה: מגבלות והזדמנויות חדשות בהנחיית: רון רוטבלום
יבגני ז'לטונוז'סקי בנושא: צמצום הפיקוח במשימות זיהוי חזותיות בהנחיית: אבי מנדלסון,
אלכסנדר ברונשטיין,
חיים בסקין
אוהד חאודסמיד בנושא:  בדיקת מודל מודולרית של רב-תכונות בהנחיית: ארנה גרימברג
דן כליפה בנושא: מינוף אירועים עולמיים לחיזוי ביקוש חריג במסחר אלקטרוני בהנחיית קירה רדינ`סקי
משה סבאג בנושא: ערך שפלי של רשומות בתוצאות שאילתה בהנחיית: בני קימלפלד


ברכות לבוגרי מגיסטר למדעים במדעי המחשב:

 

אור אבנת בנושא: על המבנה הרקורסיבי של מחזורי רב-סריג בהנחיית: עירד יבנה
דולב מיכאל אלבז בנושא: חיזוי תבניות מורכבות בסדרות זמן מרובות משתנים בהנחיית: אסף שוסטר,
איליה קולצינסקי
נדב אליאס בנושא: חיפוש מילות מפתח במערכות אחסון עם דדופליקציה בהנחיית: גלה ידגר
סער אליעד בנושא: למידה עמוקה מבוזרת בקנה מידה גדול עם מקביליות מודל בהנחיית: אסף שוסטר
אדר אמיר בנושא: מערכת מבוססת למידה עמוקה לעיבוד מקורב של תבניות מורכבות בהנחיית: אסף שוסטר,
איליה קולצינסקי
נתן בגרוב בנושא: דירוג ומסחר בתיקי השקעות שואפי-ממוצע בהנחיית: רן אל-יניב
שי בן אסייג בנושא: התאמן בגדול, שחק בקטן: הכללת משחקי לוח בעזרת אלפא-זירו ורשתות נוירונים גרפיות בהנחיית: רן אל-יניב
אביב בן-דוד בנושא: בחינת ההבדל בין אמולציה לפארא-וירטואליזציה של התקני תקשורת: הסיפור המוזר שלא סופר בהנחיית: דן צפריר
ליאור בן ימין בנושא: מקסום התפוקה של תזמון בזרימה קווית במערכות זמן-אמת בהנחיית: הדס שכנאי
גל בנמוחא בנושא: שיטות חדשות בקריפטאנליזה סימטרית בהנחיית: אלי ביהם
אור גואז בנושא: ניתוח אשכולות במסלול הנתונים ברשת בהנחיית: רועי פרידמן,
אורי רוטנשטרייך
אופיר גורדון בנושא: לקראת הבנת הקושי של בעיית תכנון מסלול מרובה סוכנים בהנחיית: אורן זלצמן
נטע דפני בנושא:  מדדי סיבוכיות על החבורה הסימטרית ותחומים נוספים בהנחיית: יובל פילמוס
מג'ד ח'ליל בנושא: סיבוכיות של חישוב ערכי שפלי עבור שאילתות מסלול בגרפים בהנחיית: בני קימלפלד
מריה טוניק שמידט בנושא מהשלמת תמונה בלמידה ללא דוגמאות אימון להשלמת מטריצה בלמידה גאומטרית בהנחיית: אלכסנדר ברונשטיין
מאור ינקוביץ בנושא: הייפרסוניק - גישת מיקבול משולבת עבור עיבוד אירועים מורכבים בהנחיית: אסף שוסטר
נועם יפת בנושא: דוגמאות יריבות במודלים של קוד והגנה כנגדן בהנחיית: ערן יהב
אסף ישורון בנושא: זיהוי ציטוטים תנ"כיים במקורות היסטוריים בהנחיית: בני קימלפלד
ליאור כהן בנושא: בקרת קצב מבוססת למידה מחיזוקים עבור וידאו בזמן אמת על גבי ערוצים סלולאריים בהנחיית: נחום שימקין,
שי מנור
חביב כהן בנושא:  אנליזה מתקדמת של חולשות Uxss בהנחיית: רועי פרידמן,
נתנאל גלרנטר
אנטוני לחטמן בנושא: התאמת מודלים למעבר בין תחומים במשימות פלט מבני בהנחיית: רועי רייכרט,
יפתח זיטר
עומר ליבוביץ בנושא: רשתות נוירונים דלילות: תיאורה ופרקטיקה בהנחיית: ניר אילון
מיכאל לייבוביץ' בנושא: למידת מכונה של מוצאות רשומות במסדי נתונים בהנחיית: עודד שמואלי
בר מגל בנושא: ספירת פוליומינו עם מגרעת היקף קבועה בהנחיית: גיל ברקת
אייל מזרחי בנושא: מקסום תת-מודולרי עם אילוצי כיסוי ואריזה בהנחיית: רועי שורץ
מיכאל מנדלסון בנושא: השפעת שיטות להפחתת הטיות על ייצוגים פנימיים במודלים להבנת השפה בהנחיית: יונתן בלינקוב
ראמי מסאלחה בנושא: העגלות פרמטריות נפחיות והטרוגניות בהנחיית: גרשון אלבר
אסף מעודה בנושא: יקוי רעש פואסוני מתמונות באמצעות רשתות נוירונים בהשראת אלגוריתמים מבוססי מילון קלאסיים בהנחיית: מיכאל אלעד
איגור מרגוליס בנושא: על זיהוי חריגים בנתונים טבלאיים בהנחיית: רן אל-יניב,
יובל פילמוס
מיכאל עזרא בנושא: ממעגלים קטנים לפרוטוקולי ארתור-מרלין יעילים בהנחיית: רון רוטבלום
עידו עמנואל בנושא: אלגוריתמים עצביים עבור השלמת צורה מדויקת בהנחיית: רון קימל
דמיון עשהאל בנושא: גישה גנרטיבית להפחתת הטיות מבניות בהסקה טקסטואלית בהנחיית: יונתן בלינקוב
גל פרץ בנושא מענה על שאלות מונחות סימולציית קוד בהנחיית: קירה רדינסקי
קורל צ'פניק בנושא: הפחתת עומס מבוססת נתונים בעיבוד אירועים מורכבים בהנחיית: אסף שוסטר,
איליה קולצינסקי
איתן קוסמן בנושא: כריית תבניות מורכבות בהנחיית: אסף שוסטר,
איליה קולצינסקי
איילת קרבי בנושא: חלוקת גרפים לאשכולות עם חפיפות בהנחיית: רועי שורץ,
ספי נאור
שחר רומם פלד בנושא: רקונפיגורציה בקבוצות של כיסויים בצמתים בהנחיית: קרן צנזור-הלל
גל שדה בנושא: בדיקת מודל עצלה באמצעות אבסטרקציה מונחית בהנחיית: ארנה גרומברג
אורי שטיגליץ בנושא: תכנון מקוון בתהליך החלטה מרקובי ניתן לצפייה חלקית ע"י הפשטה בהנחיית: ואדים אינדלמן
טל שינקאר בנושא: קודים לתיקון מקבצים במערכת אחסון מבוססת Dna בהנחיית: איתן יעקובי
מריה טוניק שמידט בנושא מהשלמת תמונה בלמידה ללא דוגמאות אימון להשלמת מטריצה בלמידה גאומטרית בהנחיית: אלכסנדר ברונשטיין
יותפ שרוני בנושא: אלגוריתמי קירוב לבעיות חתכים עם אילוצי דרישה בהנחיית: רועי שורץ


ברכות לבוגרי מגיסטר:
 

דניאלה בר-לב בנושא: ערוץ המחיקות/הכנסות ויישומיו לקידוד מידע בזכרונות דנ"א בהנחיית: טובי עציון
שקד ברודי בנושא: ייצוגים של שינויים בקוד בלמידת מכונה עבור עיבוד שפות תכנות בהנחיית: ערן יהב
עמית ברכה בנושא:  התאמה, סיווג ושחזור של צורות בתלת מימד בהנחיית רון קימל
תומר וייס בנושא: בעיות היפוך ויישומיהם על ידי גישות למידה עמוקה בהנחיית: אלכסנדר ברונשטיין
זברני קונסטנטין בנושא: שכנוע בייסיאני מאולץ בהנחיית: ענבל טלגם-כהן
דין לייטרסדורף בנושא: אלגוריתמים מבוזרים מהירים מבוססי דלילות בהנחיית: קרן צנזור-הלל
תומר לנגה בנושא: אלגוריתמים לניהול Ssd בהנחיית: גלה ידגר,
ספי נאור
אברהם מזרחי בנושא: סכימות קידוד עבור רשתות בלוקצ'יין בהנחיית: אורי רוטנשטרייך
שגיא מרקוביץ בנושא: אילוצי תתי מחרוזות ושחזור מחרוזות בהנחיית: איתן יעקובי
ויקטור קולובוב בנושא: חלוקת סוד הומומורפית וקריפטוגרפיה בלתי-מותנית בהנחיית: יובל ישי
בהגת קעואר בנושא:  דינמיקת לנג'בין בשחזור תמונות בהנחיית: מיכאל אלעד
דור קצלניק בנושא: אלגוריתמי קירוב לבעיות חלוקה בגרפים בהנחיית: רועי שורץ
אורי רוט בנושא: לקראת אונטולוגית קשרים בין תורת הטיפוסים, סיבוכיות, וחישוביות בהנחיית: יוסי גיל

בהצלחה בהמשך לכל בוגרינו!

תמונות מהאירוע

[בחזרה לאינדקס החדשות]