דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.

24/6/14: עקב שינוי במערכת UG נתוני לוח הזמנים לא מלא . יש לגשת לקישור הקורס ב UG כדי לראות את הנתונים המלאים.


שעוריםקודם
אביב 2018
האחרון
קיץ 2018
רשימה נוכחית
חורף 2018-2019
הבא
אביב 2019
סמסטר נוכחי
אביב 2019
כל השעוריםלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעה
הרצאות בלבדלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעה


לוח זמנים לסמסטר חורף 2018-2019 , כל השעורים, ממוין לפי מספר קורס


מספר
קורס-קבוצה
UGשם קורסמורהיוםשעהמקוםהערה
234111-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מבוא למדעי המחשב דר. אהרון קופרשטוק ב 12:30-14:30 אולמן 802
234111-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מבוא למדעי המחשב מר עמר צברי ה 12:30-14:30 אולמן 203
234111-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מבוא למדעי המחשב עמית ברכה ה 12:30-14:30 אולמן 204
234112-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי יעל ארז ב 10:30-12:30 ח.בניה 1
234112-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מר רועי גלבהרט ב 12:30-14:30 אולמן 310
234112-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מר רוג'ה חאיק ג 12:30-14:30 אולמן 304
234112-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מר איימן אבו יונס ד 14:30-16:30 אולמן 302
234112-20 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי ילנה נופברי ב 12:30-14:30 ח.בניה 1
234112-21 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מוחמד אגבאריה ה 12:30-14:30 אולמן 303
234112-22 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מוחמד נסאר ג 10:30-12:30 אולמן 604
234112-23 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי אוהד ברטה ד 14:30-16:30 אולמן 602
234112-30 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי ילנה נופברי ה 12:30-14:30 ח.בניה 1
234112-31 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מג'ד ח'ליל ב 12:30-14:30 אולמן 701
234112-32 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי גארי מטייב ג 08:30-10:30 אולמן 701
234112-33 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מר איימן אבו יונס ד 08:30-10:30 אולמן 701
234114-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' דר. אהרון קופרשטוק ד 14:30-16:30 פיסיקה 1
234114-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' ניר חכמוביץ ג 14:30-16:30 אולמן 604
234114-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' דמיטרי רבינוביץ ב 12:30-14:30 אולמן 804
234114-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' מר גסוב מזאוי ב 10:30-12:30 אולמן 804
234114-20 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' תומר שלומי ב 12:30-14:30 דייויס 250
234114-21 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' אסף שומר ה 12:30-14:30 אולמן 804
234114-22 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' מר עדי גרוס ג 10:30-12:30 אולמן 805
234114-23 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' עידו רפאל ד 14:30-16:30 אולמן 307
234117-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' מר טל טבצ'ניק ד 14:30-16:30 סגו 1
234117-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' דניאל עזוז ב 12:30-14:30 אולמן 704
234117-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' אלון פאר ה 12:30-14:30 אולמן 704
234117-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' נג'יב נבואני ב 14:30-16:30 אולמן 213
234117-14 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' יאיר ריעאני ג 12:30-14:30 אולמן 705
234117-20 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' רמי כהן ב 12:30-14:30 א.קולנוע 1
234117-21 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' עמר דהרי א 10:30-12:30 אולמן 802
234117-22 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' גב. יארה מולא ב 08:30-10:30 אולמן 802
234117-23 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' דניאלה בר לב ה 12:30-14:30 אולמן 802
234118-10 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב תאמר סלמאן ה 08:30-10:30 אולמן 303
234118-11 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב רועי גבאי ד 16:30-17:30 אולמן 501
234118-12 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב מר צביקה לזר ג 16:30-17:30 אולמן 101
234123-10 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה ליאוניד רסקין ד 08:30-10:30 טאוב 2
234123-11 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה יהונתן בוכניק ב 12:30-14:30 דייויס 640
234123-12 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה אברהם מזרחי א 12:30-14:30 דייויס 641
234123-13 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה עידו עמנואל ד 16:30-18:30 דייויס 641
234123-14 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה מר שלום שלו קובה ג 12:30-14:30 אולמן 449
234123-20 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה חסן עבאסי ג 08:30-10:30 טאוב 2
234123-21 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה עידן יניב ג 15:30-17:30 דייויס 641
234123-22 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה מר אנדרי קסיס ה 08:30-10:30 דייויס 641
234124-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות גרשון אלבר ב 12:30-14:30 אוד'בטלר 1
234124-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות גב. אליזבת לנגרמן ג 08:30-10:30 דייויס 641
234124-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות מר אמיר דאר אעמר ד 14:30-16:30 דייויס 433
234124-13 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות מר מוחמד גריפאת ה 10:30-12:30 דייויס 641
234124-14 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות גב. סיפן נוה א 15:30-17:30 אולמן 805
234124-15 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות יונתן וייצמן ד 08:30-10:30 אולמן 707
234125-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים מיכאל אלעד ב 10:30-12:30 אוד'בטלר 1
234125-11 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים רון סלוסברג ב 14:30-16:30 אולמן 505
234125-12 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים גריגורי וקסמן ג 08:30-10:30 אולמן 501
234125-13 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים עמית בויארסקי ה 09:30-11:30 אולמן 501
234125-14 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים מר אייל רוזנברג א 12:30-14:30 אולמן 501
234125-15 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים גריגורי וקסמן ה 13:30-15:30 אולמן 603
234125-20 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים עירד יבנה ג 12:30-14:30 אולמן 501
234125-21 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים רון סלוסברג ד 10:30-12:30 אולמן 604
234127-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת מטלאב מבוא למחשב בשפת מטלאב אהוד ריבלין ג 12:30-14:30 אולמן 309
234127-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת מטלאב מבוא למחשב בשפת מטלאב מר אברך בן-דוד ב 12:30-14:30 דייויס 450
234127-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת מטלאב מבוא למחשב בשפת מטלאב גב. דינה ברנבאום ד 16:30-18:30 אמדו 234
234127-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת מטלאב מבוא למחשב בשפת מטלאב מר רגב כהן ג 08:30-10:30 אולמן 604
234127-14 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת מטלאב מבוא למחשב בשפת מטלאב יונתן אלול ה 12:30-14:30 אולמן 604
234129-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח גדי אלכסנדרוביץ א 10:30-12:30 בנ.מאייר 280
234129-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח אנטוניו אבו נסאר ב 16:30-17:30 אולמן 805
234129-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מר עומר רפופורט ג 15:30-16:30 אמדו 231
234129-13 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח שונית אגמון ד 08:30-09:30 אולמן 601
234129-14 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח הדר פרנקל א 14:30-15:30 אולמן 102
234129-15 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח הדר פרנקל ה 08:30-09:30 אולמן 102
234129-20 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח רון רוטבלום ג 10:30-12:30 בלומפילד 9
234129-21 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח שי בן אסייג א 10:30-11:30 דייויס 641
234129-22 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח אוהד חאודסמיד ב 14:30-15:30 דייויס 640
234129-23 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח גב. הילה חפר ג 15:30-16:30 אולמן 705
234129-24 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח שונית אגמון ה 09:30-10:30 אולמן 703
234141-10 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב נאדר בשותי ג 12:30-14:30 אולמן 205
234141-11 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב מאריה אבו סיני ג 10:30-11:30 אולמן 505
234141-12 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב גל מילמן ב 09:30-10:30 אולמן 104
234141-13 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב אלון רשף ד 09:30-10:30 אולמן 601
234141-14 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב גל מילמן ה 12:30-13:30 אולמן 102
234141-15 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב מר איתי רוזנברג ג 14:30-15:30 אולמן 302
234141-20 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב רוני רוט ב 14:30-16:30 אולמן 307
234141-21 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב מר גל נוביץ ב 10:30-11:30 אולמן 501
234218-10 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 אורי רוט ג 08:30-10:30 בלומפילד 9
234218-11 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רנא שחות ג 10:30-11:30 אולמן 802
234218-12 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 מר גיל בן שחר ב 13:30-14:30 אולמן 801
234218-13 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רנא שחות ב 09:30-10:30 אולמן 707
234218-20 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רועי אנגלברג ג 16:30-18:30 טאוב 2
234218-21 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 מיכל פרידמן ג 13:30-14:30 אולמן 605
234218-22 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 ניב גלעדי ד 15:30-16:30 דייויס 641
234218-23 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רועי בר צור ה 11:30-12:30 אולמן 302
234221-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב נ' מבוא למדעי המחשב נ' יעל ארז ב 12:30-14:30 אולמן 306
234221-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב נ' מבוא למדעי המחשב נ' מר עמית אליהו ג 08:30-10:30 אולמן 304
234221-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב נ' מבוא למדעי המחשב נ' אליה טורנר ג 12:30-14:30 אולמן 102
234221-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב נ' מבוא למדעי המחשב נ' ה 08:30-10:30
234247-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 ספי נאור ב 14:30-16:30 דייויס 250
234247-11 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 צופית פידלמן א 11:30-12:30 אולמן 505
234247-12 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 איילת קרבי ג 09:30-10:30 אולמן 505
234247-13 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 רן יחזקאל ג 16:30-17:30 אולמן 502
234247-14 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 רן יחזקאל ד 09:30-10:30 אולמן 503
234247-20 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 אלדר פישר ד 14:30-16:30 אולמן 504
234247-21 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 מתיאס בונה ה 10:30-11:30 אולמן 303
234247-22 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 סתיו פרלה ב 16:30-17:30 דייויס 250
234262-10 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי אלכסנדר ברונשטיין א 09:30-11:30 סגו 1
234262-11 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי בהגת קעואר ב 09:30-10:30 אולמן 505
234262-12 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי אלון גואטה ד 10:30-11:30 אולמן 504
234262-13 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי נועם יפת ג 11:30-12:30 אולמן 304
234262-20 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי חיים בסקין ב 14:30-16:30 פיסיקה 1
234262-21 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי מר טומי בוז'ן א 13:30-14:30 אולמן 505
234262-22 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי אבירם אימבר ב 16:30-17:30 אולמן 504
234262-23 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי משה ליכטנשטיין ה 12:30-13:30 אולמן 603
234262-24 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי נועם יפת ד 14:30-15:30 אולמן 306
234291-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט 2 במדעי המחשב פרויקט 2 במדעי המחשב אין זמנים באתר UG
234293-10 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב פרופ. חבר קרן הלל צנזור ב 10:30-13:30 סגו 1
234293-11 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב מוחמד טיבי ב 16:30-18:30 אולמן 505
234293-12 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב מר וסים מח'ול א 11:30-13:30 אולמן 603
234293-13 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב גב. ימית בר-שץ ג 10:30-12:30 אולמן 603
234293-20 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דר. שרי שינולד א 14:30-17:30 טאוב 2
234293-21 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב יובל אפרון ג 12:30-14:30 אולמן 603
234293-22 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב נועה מראלי ד 08:30-10:30 אולמן 603
234293-23 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב מאיה פורטנוי ד 14:30-16:30 אולמן 603
234311-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א יוסי גיל ד 08:30-12:30 אולמן 204
234313-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט תעשיתי פרויקט תעשיתי אין זמנים באתר UG
234322-10 מידע קטלוגי עבור מערכות אחסון מידע מערכות אחסון מידע אין זמנים באתר UG
234325-10 מידע קטלוגי עבור גרפיקה ממוחשבת גרפיקה ממוחשבת גרשון אלבר ד 09:30-11:30 אולמן 304
234325-11 מידע קטלוגי עבור גרפיקה ממוחשבת גרפיקה ממוחשבת בן עזר ד 11:30-12:30 אולמן 304
234326-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' מירלה בן-חן אין זמנים באתר UG
234329-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט  בעיבוד וניתוח תמונות פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות רון קימל אין זמנים באתר UG
236001-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למחקר פקולטי במדעי המחשב מבוא למחקר פקולטי במדעי המחשב איתן יעקובי א 16:30-17:30
236200-10 מידע קטלוגי עבור עיבוד אותות, תמונות ומידע עיבוד אותות, תמונות ומידע אלפרד ברוקשטיין א 13:30-16:30
236200-11 מידע קטלוגי עבור עיבוד אותות, תמונות ומידע עיבוד אותות, תמונות ומידע יהודה דר ד 14:30-16:30
236267-10 מידע קטלוגי עבור מבנה מחשבים מבנה מחשבים ליהוא רפפורט ב 16:30-18:30 טאוב 2
236267-11 מידע קטלוגי עבור מבנה מחשבים מבנה מחשבים עדי יועז ה 08:30-09:30 אולמן 504
236267-12 מידע קטלוגי עבור מבנה מחשבים מבנה מחשבים עדי יועז א 12:30-13:30 אולמן 301
236267-13 מידע קטלוגי עבור מבנה מחשבים מבנה מחשבים עדי יועז ד 14:30-15:30 אולמן 102
236268-10 מידע קטלוגי עבור ארכיטקטורת מעבדים בגישה בונה ארכיטקטורת מעבדים בגישה בונה יואב עציון ב 14:30-16:30 אולמן 702
236268-11 מידע קטלוגי עבור ארכיטקטורת מעבדים בגישה בונה ארכיטקטורת מעבדים בגישה בונה ב 13:30-14:30 אולמן 702
236309-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הצפינה מבוא לתורת הצפינה רוני רוט ד 14:30-16:30 אולמן 502
236309-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הצפינה מבוא לתורת הצפינה רחל ברמן ד 16:30-17:30 אולמן 502
236310-10 מידע קטלוגי עבור תורת השפות הפורמלית תורת השפות הפורמלית מיכאל קמינסקי ב 10:30-12:30
236310-11 מידע קטלוגי עבור תורת השפות הפורמלית תורת השפות הפורמלית מיכאל קמינסקי ב 12:30-13:30
236319-10 מידע קטלוגי עבור שפות תכנות שפות תכנות יוסי גיל ג 12:30-14:30 דייויס 250
236319-11 מידע קטלוגי עבור שפות תכנות שפות תכנות טל שינקאר ב 16:30-18:30 אולמן 213
236319-12 מידע קטלוגי עבור שפות תכנות שפות תכנות תומר גלבר ד 14:30-16:30 אולמן 604
236319-13 מידע קטלוגי עבור שפות תכנות שפות תכנות ליאור בן ימין ה 10:30-12:30 אולמן 104
236322-10 מידע קטלוגי עבור מערכות אחסון מידע מערכות אחסון מידע גלה ידגר ג 10:30-12:30 אולמן 801
236322-11 מידע קטלוגי עבור מערכות אחסון מידע מערכות אחסון מידע עופר גוטמן ג 17:30-18:30
236322-12 מידע קטלוגי עבור מערכות אחסון מידע מערכות אחסון מידע איליה סמגלוי ד 15:30-16:30 אולמן 104
236331-10 מידע קטלוגי עבור גדירות וחישוביות גדירות וחישוביות יוהן מקובסקי ה 09:30-11:30 טאוב 301
236331-11 מידע קטלוגי עבור גדירות וחישוביות גדירות וחישוביות יוהן מקובסקי ה 11:30-12:30 טאוב 301
236332-10 מידע קטלוגי עבור האינטרנט של הדברים - טכנולוגיות ויישומים האינטרנט של הדברים - טכנולוגיות ויישומים איתי דברן ג 12:30-14:30 אולמן 101
236333-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט באינטרנט של הדברים פרויקט באינטרנט של הדברים איתי דברן ג 14:30-16:30 אולמן 101
236334-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לרשתות מחשבים מבוא לרשתות מחשבים פרופ. דן רז ד 14:30-16:30 טאוב 2
236334-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לרשתות מחשבים מבוא לרשתות מחשבים מר ג'ליל מוריאני ג 09:30-10:30 אולמן 803
236334-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לרשתות מחשבים מבוא לרשתות מחשבים איציק אשכנזי ה 09:30-10:30 אולמן 803
236340-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בתקשורת מחשבים פרויקט בתקשורת מחשבים פרופ. דן רז אין זמנים באתר UG
236342-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לאימות תוכנה מבוא לאימות תוכנה ארנה גרימברג ג 12:30-14:30 אולמן 307
236342-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לאימות תוכנה מבוא לאימות תוכנה גל שדה ג 16:30-17:30 אולמן 204
236342-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לאימות תוכנה מבוא לאימות תוכנה דר. שרי שינולד ה 11:30-12:30 אולמן 304
236343-10 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות פרופ. איל קושילביץ ב 12:30-14:30 טאוב 2
236343-11 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות אוהד טלמון ב 16:30-17:30 אולמן 605
236343-12 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות דוד נאורי ד 11:30-12:30 אולמן 311
236343-13 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות אברהם קפלן א 14:30-15:30 אולמן 503
236343-14 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות דור קצלניק ה 08:30-09:30 אולמן 501
236343-15 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות מיכל דורי ג 14:30-15:30 אולמן 503
236343-20 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות פרופ. איל קושילביץ א 10:30-12:30 אולמן 310
236349-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט באבטחת מידע פרויקט באבטחת מידע אלי ביהם אין זמנים באתר UG
236350-10 מידע קטלוגי עבור הגנה ברשתות הגנה ברשתות עמיחי שולמן ג 14:30-16:30 דייויס 250
236350-11 מידע קטלוגי עבור הגנה ברשתות הגנה ברשתות הדר סיון ד 10:30-11:30 דייויס 250
236350-12 מידע קטלוגי עבור הגנה ברשתות הגנה ברשתות אסתר ליבשיץ ה 16:30-17:30 דייויס 641
236350-13 מידע קטלוגי עבור הגנה ברשתות הגנה ברשתות מר ג'ליל מוריאני ג 17:30-18:30 דייויס 640
236351-10 מידע קטלוגי עבור מערכות מבוזרות מערכות מבוזרות רועי פרידמן ה 10:30-12:30 דייויס 441
236351-11 מידע קטלוגי עבור מערכות מבוזרות מערכות מבוזרות יהונתן בוכניק ה 13:30-14:30 דייויס 430
236353-10 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות מיכאל קמינסקי ג 10:30-12:30 בנ.מאייר 280
236353-11 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות מר איתי חזן א 15:30-16:30 אולמן 605
236353-12 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות אופיר גורדון ג 12:30-13:30 אולמן 803
236353-13 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות גל שפי ד 10:30-11:30 אולמן 449
236353-14 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות אדר אמיר ב 09:30-10:30 אולמן 306
236353-15 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות שחק מורג ה 12:30-13:30 אולמן 307
236359-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 2 אלגוריתמים 2 אין זמנים באתר UG
236360-10 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה שחר יצחקי ב 14:30-16:30 רבין 206
236360-11 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה יעקב סוקוליק ה 13:30-14:30 אולמן 501
236360-12 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה אלכסנדר סיבק ד 10:30-11:30 אולמן 503
236360-13 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה עומר כץ ג 15:30-16:30 אולמן 503
236363-10 מידע קטלוגי עבור מערכות מסד נתונים מערכות מסד נתונים עודד שמואלי ג 12:30-14:30 טאוב 2
236363-11 מידע קטלוגי עבור מערכות מסד נתונים מערכות מסד נתונים משה סבאג ב 13:30-14:30 אולמן 605
236363-12 מידע קטלוגי עבור מערכות מסד נתונים מערכות מסד נתונים אסף ישורון ה 09:30-10:30 אולמן 204
236363-13 מידע קטלוגי עבור מערכות מסד נתונים מערכות מסד נתונים ענבר קסלסי ד 11:30-12:30 אולמן 506
236370-10 מידע קטלוגי עבור תכנות מקבילי ומבוזר תכנות מקבילי ומבוזר אסף שוסטר א 11:30-13:30 אוד'בטלר 1
236370-11 מידע קטלוגי עבור תכנות מקבילי ומבוזר תכנות מקבילי ומבוזר קאסם סייאח ב 09:30-10:30 אולמן 303
236370-12 מידע קטלוגי עבור תכנות מקבילי ומבוזר תכנות מקבילי ומבוזר עידו חכימי ה 11:30-12:30 אולמן 303
236378-10 מידע קטלוגי עבור עקרונות ניהול מידע חסר ודאות עקרונות ניהול מידע חסר ודאות בני קימלפלד א 13:30-15:30 אולמן 702
236381-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' גואל סמואל אין זמנים באתר UG
236499-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בחומות אש פרויקט בחומות אש אלי ביהם אין זמנים באתר UG
236500-10 מידע קטלוגי עבור קריפטאנליזה קריפטאנליזה אלי ביהם ג 10:30-12:30
236500-11 מידע קטלוגי עבור קריפטאנליזה קריפטאנליזה סתיו פרלה ה 14:30-15:30
236501-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית שאול מרקוביץ ה 15:30-17:30 צרציל 999
236501-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית פאר שגיב א 11:30-12:30 אולמן 605
236501-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית דרור סימון ב 09:30-10:30 אולמן 504
236501-13 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית גיא עוזיאל ג 09:30-10:30 אולמן 504
236501-14 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית יניב נמקובסקי ג 16:30-17:30 אולמן 504
236501-15 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית אלעד נחמיאס ד 09:30-10:30 אולמן 605
236501-16 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית מיכל בדיאן ה 12:30-13:30 אולמן 605
236501-17 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית גיא קושלביץ ד 16:30-17:30 אולמן 103
236503-20 מידע קטלוגי עבור פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 1 פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 1 אורן משלי ג 14:30-16:30 אולמן 801
236504-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט המשך בתוכנה פרויקט המשך בתוכנה ערן יהב אין זמנים באתר UG
236508-10 מידע קטלוגי עבור קריפטוגרפיה וסיבוכיות קריפטוגרפיה וסיבוכיות יובל ישי א 10:30-12:30 אולמן 503
236521-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמי קירוב אלגוריתמי קירוב הדס שכנאי ב 14:30-16:30 אולמן 102
236523-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לביואינפורמטיקה מבוא לביואינפורמטיקה פרופ. יעל מנדל- גוטפרו ב 15:30-17:30 אולמן 801
236523-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לביואינפורמטיקה מבוא לביואינפורמטיקה ליאון ענבי ב 11:30-12:30 אולמן 707
236523-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לביואינפורמטיקה מבוא לביואינפורמטיקה ליאון ענבי ב 14:30-15:30 אולמן 707
236524-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בביואינפורמטיקה פרויקט בביואינפורמטיקה רון י. פינטר ג 16:30-18:30
236526-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 2 פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 2 טובי עציון אין זמנים באתר UG
236601-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 1 נושאים מתקדמים במ"מ 1 נאדר בשותי ג 16:30-18:30 אולמן 707
236602-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 2 נושאים מתקדמים במ"מ 2 טל כהן ב 09:30-11:30 אולמן 101
236603-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 3 נושאים מתקדמים במ"מ 3 פרופ. חבר קרן הלל צנזור ד 10:30-12:30 אמדו 234
236603-20 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 3 נושאים מתקדמים במ"מ 3 אורן משלי ג 12:30-14:30 אולמן 801
236605-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 5 נושאים מתקדמים במ"מ 5 פרופ. אברהם מנדלסון א 14:30-16:30 אולמן 306
236605-11 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 5 נושאים מתקדמים במ"מ 5 אלכסנדר ברונשטיין א 16:30-17:30 אולמן 306
236606-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 6 נושאים מתקדמים במ"מ 6 רן אל-יניב א 14:30-16:30 אולמן 705
236606-11 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 6 נושאים מתקדמים במ"מ 6 יאיר פלדמן ד 16:30-17:30 אולמן 301
236606-12 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 6 נושאים מתקדמים במ"מ 6 יונתן גייפמן ב 13:30-14:30 אולמן 707
236607-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 7 נושאים מתקדמים במ"מ 7 שרה ביתן א 10:30-12:30 אולמן 101
236607-11 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 7 נושאים מתקדמים במ"מ 7 מר אסף רוזנבאום א 12:30-13:30 אולמן 101
236608-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 8 נושאים מתקדמים במ"מ 8 איתן יעקובי א 10:30-12:30 טאוב 201
236608-11 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 8 נושאים מתקדמים במ"מ 8 מר בסרט דולמה א 12:30-13:30 טאוב 201
236620-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה ספי נאור ה 10:30-12:30
236628-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים בגרפיקה ממוחשבת ה נושאים מתקדמים בגרפיקה ממוחשבת ה מירלה בן-חן ג 09:30-11:30 אולמן 103
236631-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים בבלשנות חישובית ה+ת נושאים מתקדמים בבלשנות חישובית ה+ת אין זמנים באתר UG
236634-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה אורי רוט ג 12:30-14:30 אולמן 707
236646-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים בתאוריה של מדעי המחשב ה נושאים מתקדמים בתאוריה של מדעי המחשב ה ניר אילון ב 16:30-18:30 אולמן 606
236653-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים באבטחת מידע ה+ת נושאים מתקדמים באבטחת מידע ה+ת מר עמר קדמיאל ב 10:30-12:30 אולמן 803
236653-11 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים באבטחת מידע ה+ת נושאים מתקדמים באבטחת מידע ה+ת טל שינקאר ב 09:30-10:30 אולמן 803
236703-10 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים טל כהן א 09:30-11:30 אוד'בטלר 1
236703-11 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים גיא סודאי ב 08:30-10:30 אולמן 701
236703-12 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים מר רג'אאי חטיב ד 10:30-12:30 אולמן 603
236703-13 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים נתן בגרוב ג 14:30-16:30 אולמן 306
236754-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט במערכות נבונות פרויקט במערכות נבונות אסף שוסטר אין זמנים באתר UG
236780-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים לניהול זכרון דינמי אלגוריתמים לניהול זכרון דינמי ארז פטרנק ג 10:30-12:30 אולמן 102
236790-10 מידע קטלוגי עבור שיטות רב-סריג שיטות רב-סריג עירד יבנה ד 10:30-12:30
236801-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 1 סמינר במדעי המחשב 1 דר. רועי שורץ ב 12:30-14:30 אולמן 101
236813-10 מידע קטלוגי עבור סמינר באלגוריתמים סמינר באלגוריתמים הדס שכנאי ד 14:30-16:30
236818-10 מידע קטלוגי עבור סמינר בביואינפורמטיקה סמינר בביואינפורמטיקה רון י. פינטר ד 16:30-18:30
236860-10 מידע קטלוגי עבור עיבוד תמונות דיגיטלי עיבוד תמונות דיגיטלי אלכסנדר ברונשטיין ב 08:30-10:30 אולמן 102
236860-11 מידע קטלוגי עבור עיבוד תמונות דיגיטלי עיבוד תמונות דיגיטלי סיי סנקט ודולה ב 13:30-14:30 אולמן 102
236861-10 מידע קטלוגי עבור ראיה חישובית גאומטרית ראיה חישובית גאומטרית רון קימל ב 14:30-16:30
236861-11 מידע קטלוגי עבור ראיה חישובית גאומטרית ראיה חישובית גאומטרית מר מאוטם פאי ב 16:30-17:30
236862-10 מידע קטלוגי עבור ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד תמונות ואותות ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד תמונות ואותות מיכאל אלעד ה 10:30-12:30
236873-10 מידע קטלוגי עבור ראיה ממוחשבת ראיה ממוחשבת מיכאל לינדנבאום ה 12:30-14:30 אולמן 707
236873-11 מידע קטלוגי עבור ראיה ממוחשבת ראיה ממוחשבת גב. תמר רוט ה 14:30-15:30 אולמן 707
236927-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לרובוטיקה מבוא לרובוטיקה הקטור רוטשטיין ג 17:30-19:30 פישבך 506
236927-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לרובוטיקה מבוא לרובוטיקה מר ברק פינקוביץ ג 14:30-15:30 אולמן 102
236990-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית טל מור ה 12:30-14:30 אולמן 705
236990-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית רותם ליס ג 13:30-14:30 אולמן 302