דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.

24/6/14: עקב שינוי במערכת UG נתוני לוח הזמנים לא מלא . יש לגשת לקישור הקורס ב UG כדי לראות את הנתונים המלאים.


שעוריםקודם
אביב 2019
האחרון
קיץ 2019
רשימה נוכחית
חורף 2019-2020
הבא
אביב 2020
סמסטר נוכחי
אביב 2020
כל השעוריםלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעה
הרצאות בלבדלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעה


לוח זמנים לסמסטר חורף 2019-2020 , כל השעורים, ממוין לפי מספר קורס


מספר
קורס-קבוצה
UGשם קורסמורהיוםשעהמקוםהערה
234114-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' איהאב וותד ד 14:30-16:30 בנ.מאייר 280
234114-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' עמית גנץ ג 14:30-16:30 אולמן 804
234114-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' דמיטרי רבינוביץ ב 12:30-14:30 אולמן 804
234114-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' מר גסוב מזאוי ב 10:30-12:30 אולמן 804
234114-20 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' תומר שלומי ב 12:30-14:30 טאוב 1
234114-21 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' עמית ברכה ה 12:30-14:30 אולמן 804
234114-22 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' גיא ברשצקי ג 10:30-12:30 דייויס 640
234114-23 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' מר אברהם טל ד 14:30-16:30 אולמן 804
234117-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' דר. אהרון קופרשטוק ד 14:30-16:30 סגו 1
234117-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' עמר דהרי ב 12:30-14:30 אולמן 801
234117-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' דן ברקוביץ' ה 12:30-14:30 אולמן 801
234117-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' קטרין חדאד ב 14:30-16:30 אולמן 801
234117-14 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' גיא ברשצקי ג 12:30-14:30 דייויס 430
234117-20 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' דר. יוסי ויינשטיין ב 12:30-14:30 דייויס 250
234117-21 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' מר עמר צברי א 10:30-12:30 אולמן 801
234117-22 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' מר עדי גרוס ב 08:30-10:30 אולמן 802
234117-23 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' אמאני שחאדה ה 12:30-14:30 אולמן 802
234117-24 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' תומר לנגה ד 14:30-16:30 אולמן 802
234118-10 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב ערן יהב א 09:30-11:30 טאוב 7
234118-11 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב גב. שיראל עטיה ד 14:30-15:30 אולמן 803
234118-12 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב נועם יפת ג 15:30-16:30 טאוב 4
234118-14 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב בעז מואב ב 11:30-12:30 אולמן 101
234118-15 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב רועי גבאי א 11:30-12:30 טאוב 6
234123-10 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה ליאוניד רסקין ד 08:30-10:30 טאוב 2
234123-11 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה מוחמד דבאח ב 12:30-14:30 אמדו 234
234123-12 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה עידן יניב א 12:30-14:30 טאוב 6
234123-13 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה עידו עמנואל ד 16:30-18:30 טאוב
234123-14 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה ג 12:30-14:30 אולמן 311
234123-20 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה דן צפריר א 14:30-16:30 טאוב 2
234123-21 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה עזרא מיכאל ג 15:30-17:30 אולמן 311
234123-22 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה מוחמד אגבאריה ד 10:30-12:30 טאוב 8
234124-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות חסן עבאסי ב 16:30-18:30 טאוב 1
234124-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות אורי שטיגליץ ג 08:30-10:30 טאוב 5
234124-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות נוי נאור ד 14:30-16:30 טאוב 7
234124-13 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות בר מגל ה 10:30-12:30 אולמן 801
234124-14 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות רומן שפירא א 14:30-16:30 אולמן 801
234124-20 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות גרשון אלבר ד 08:30-10:30 טאוב 1
234124-21 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות חן עידן ג 14:30-16:30 אולמן 302
234125-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים מיכאל לינדנבאום ד 14:30-16:30 טאוב 1
234125-11 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים גריגורי וקסמן ב 14:30-16:30 טאוב 9
234125-12 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים רון סלוסברג ג 08:30-10:30 טאוב 9
234125-13 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים מיכאל אלעד א 10:30-12:30 אולמן 802
234125-14 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים מר אייל רוזנברג א 14:30-16:30 אולמן 802
234125-15 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים עמית בויארסקי ה 12:30-14:30 טאוב 5
234125-20 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים עירד יבנה ג 10:30-12:30 טאוב 2
234125-21 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים מר איתי עברון ד 10:30-12:30 טאוב 9
234125-22 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים גריגורי וקסמן ב 09:30-11:30 טאוב 8
234128-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון יעל ארז ב 10:30-12:30 סגו 1
234128-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון מוחמד נסאר ב 12:30-14:30 אולמן 505
234128-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון מר רוג'ה חאיכ ג 12:30-14:30 אולמן 505
234128-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון מר איימן אבו יונס ד 14:30-16:30 אולמן 501
234128-20 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון אהוד ריבלין ב 12:30-14:30 טאוב 2
234128-21 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון יונתן אלול ה 12:30-14:30 אולמן 302
234128-22 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון מר רגב כהן ג 10:30-12:30 אולמן 504
234128-23 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון אוהד ברטה ד 14:30-16:30 אולמן 705
234128-30 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון ילנה נופברי ה 12:30-14:30 טאוב 2
234128-31 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון מר רג'אאי חטיב ב 12:30-14:30 אולמן 504
234128-32 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון מר רגב כהן ג 08:30-10:30 אולמן 801
234128-33 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון יונתן אלול ד 08:30-10:30 אולמן 801
234128-40 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון ילנה נופברי ג 12:30-14:30 טאוב 1
234128-41 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון גארי מטייב ב 12:30-14:30 אולמן 802
234128-42 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון מר יותם אמיתי ג 08:30-10:30 אולמן 311
234128-43 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת פייתון מבוא למחשב בשפת פייתון מר איימן אבו יונס ה 12:30-14:30 אולמן 311
234129-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח שרי שינולד א 10:30-12:30 בנ.מאייר 280
234129-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח שי בן אסייג ב 16:30-18:30 טאוב 9
234129-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח אמיל בראל ג 15:30-17:30 טאוב 6
234129-13 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח שונית אגמון ד 08:30-10:30 טאוב 9
234129-14 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח אופיר גורדון א 16:30-18:30 טאוב 3
234129-15 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח טל סויסה ד 16:30-18:30 טאוב 2
234129-20 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח רון רוטבלום ג 10:30-12:30 בלומפילד 9
234129-21 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח אדיר גיגי א 10:30-12:30 טאוב 9
234129-22 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מר עומר רפופורט ה 10:30-12:30 אולמן 705
234129-23 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח נועה מראלי ג 15:30-17:30
234129-24 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח הדר פרנקל ה 10:30-12:30 טאוב 3
234141-10 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב נאדר בשותי ג 12:30-14:30 טאוב 2
234141-11 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב אלון רשף ג 10:30-11:30 טאוב 9
234141-12 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב מר אילן חיים דורון ארד ב 12:30-13:30 אולמן 805
234141-13 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב דניאלה בר לב א 14:30-15:30 טאוב 7
234141-14 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב עידן מהלל ה 12:30-13:30 אולמן 805
234141-15 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב לב יוחננוב ג 14:30-15:30 נהול 214
234141-20 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב רוני רוט ב 14:30-16:30 טאוב 7
234141-21 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב גל מילמן ב 10:30-11:30 טאוב 7
234218-10 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 אורי רוט ג 08:30-10:30 טאוב 1
234218-11 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רנא שחות ג 11:30-12:30 טאוב 7
234218-12 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רועי בר צור ב 13:30-14:30 אולמן 203
234218-13 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 ניר דיאמנט ב 09:30-10:30 טאוב 3
234218-20 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רועי אנגלברג ג 16:30-18:30 טאוב 1
234218-21 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רותם ליס ג 13:30-14:30 אולמן 201
234218-22 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 מר גיל בן שחר ד 15:30-16:30 אולמן 201
234218-23 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רועי שפיר ד 11:30-12:30 טאוב 7
234221-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב נ' מבוא למדעי המחשב נ' יעל ארז ב 12:30-14:30 טאוב 9
234221-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב נ' מבוא למדעי המחשב נ' מר רונן ניר ד 14:30-16:30 דייויס 430
234221-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב נ' מבוא למדעי המחשב נ' רותם קינברג ה 08:30-10:30 טאוב 6
234247-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 ספי נאור ב 14:30-16:30 טאוב 2
234247-11 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 מר מתיאס בונה א 11:30-12:30 טאוב 7
234247-12 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 שיר כהן ג 11:30-12:30 טאוב 6
234247-13 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 איליה סמגלוי ג 14:30-15:30 אולמן 705
234247-14 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 מג'ד ח'ליל ד 11:30-12:30 אולמן 501
234247-20 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 טל כהן ד 14:30-16:30 טאוב 2
234247-21 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 סתיו פרלה ד 16:30-17:30 אולמן 505
234247-22 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 מיכל פרידמן ב 16:30-17:30 אולמן 501
234292-10 מידע קטלוגי עבור לוגיקה למדמ"ח לוגיקה למדמ"ח פרופ. חבר קרן הלל צנזור א 10:30-12:30 טאוב 1
234292-11 מידע קטלוגי עבור לוגיקה למדמ"ח לוגיקה למדמ"ח מר עדי פינסקי א 14:30-15:30 טאוב 8
234292-12 מידע קטלוגי עבור לוגיקה למדמ"ח לוגיקה למדמ"ח מר וסים מח'ול ב 14:30-15:30 טאוב 5
234292-13 מידע קטלוגי עבור לוגיקה למדמ"ח לוגיקה למדמ"ח נופר כרמלי ד 14:30-15:30 טאוב 3
234292-20 מידע קטלוגי עבור לוגיקה למדמ"ח לוגיקה למדמ"ח פרופ. חבר קרן הלל צנזור ב 10:30-12:30 טאוב 1
234292-21 מידע קטלוגי עבור לוגיקה למדמ"ח לוגיקה למדמ"ח אדר אמיר ב 12:30-13:30 אולמן 305
234292-22 מידע קטלוגי עבור לוגיקה למדמ"ח לוגיקה למדמ"ח גב. ימית בר-שץ ד 10:30-11:30 טאוב 3
234292-23 מידע קטלוגי עבור לוגיקה למדמ"ח לוגיקה למדמ"ח גל שפי ג 11:30-12:30 טאוב 9
234311-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א ערן יהב ד 08:30-10:30
234311-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א ערן יהב ד 10:30-12:30
234313-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט תעשיתי פרויקט תעשיתי אלכסנדר ברונשטיין אין זמנים באתר UG
234325-10 מידע קטלוגי עבור גרפיקה ממוחשבת גרפיקה ממוחשבת גרשון אלבר ב 09:30-11:30 טאוב 6
234325-11 מידע קטלוגי עבור גרפיקה ממוחשבת גרפיקה ממוחשבת דוד כהן ב 11:30-12:30 טאוב 6
234329-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט  בעיבוד וניתוח תמונות פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות רון קימל אין זמנים באתר UG
236001-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למחקר פקולטי במדעי המחשב מבוא למחקר פקולטי במדעי המחשב איתן יעקובי א 15:30-17:30 אולמן 102
236200-10 מידע קטלוגי עבור עיבוד אותות, תמונות ומידע עיבוד אותות, תמונות ומידע רון קימל א 10:30-13:30 טאוב 5
236200-11 מידע קטלוגי עבור עיבוד אותות, תמונות ומידע עיבוד אותות, תמונות ומידע גב. יא-ויי לין ד 10:30-12:30 טאוב 5
236267-10 מידע קטלוגי עבור מבנה מחשבים מבנה מחשבים ליהוא רפפורט ב 16:30-18:30 טאוב 2
236267-11 מידע קטלוגי עבור מבנה מחשבים מבנה מחשבים עדי יועז ה 08:30-09:30 טאוב 5
236267-12 מידע קטלוגי עבור מבנה מחשבים מבנה מחשבים עדי יועז א 15:30-16:30 טאוב 8
236306-10 מידע קטלוגי עבור גרפים מקריים גרפים מקריים יובל פילמוס ד 14:30-16:30 טאוב 8
236309-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הצפינה מבוא לתורת הצפינה רוני רוט ד 14:30-16:30 טאוב 4
236309-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הצפינה מבוא לתורת הצפינה ראמי מסאלחה ד 16:30-17:30 טאוב 4
236313-10 מידע קטלוגי עבור תורת הסיבוכיות תורת הסיבוכיות אין זמנים באתר UG
236319-10 מידע קטלוגי עבור שפות תכנות שפות תכנות יוסי גיל ד 10:30-12:30 טאוב 2
236319-11 מידע קטלוגי עבור שפות תכנות שפות תכנות מר מקסים ברסקי ד 14:30-16:30 טאוב 6
236319-12 מידע קטלוגי עבור שפות תכנות שפות תכנות דמיון עשהאל ג 12:30-14:30 אולמן 705
236319-13 מידע קטלוגי עבור שפות תכנות שפות תכנות אלכסנדר סיבק א 14:30-16:30 אולמן 804
236322-10 מידע קטלוגי עבור מערכות אחסון מידע מערכות אחסון מידע גלה ידגר ב 10:30-12:30 טאוב 9
236322-11 מידע קטלוגי עבור מערכות אחסון מידע מערכות אחסון מידע גב. מאיה וולף ג 16:30-17:30 טאוב 8
236322-12 מידע קטלוגי עבור מערכות אחסון מידע מערכות אחסון מידע עופר גוטמן ד 10:30-11:30 טאוב 6
236323-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בעיבוד נתונים מ פרויקט בעיבוד נתונים מ אסף שוסטר אין זמנים באתר UG
236328-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בגרפיקה ממוחשבת מ פרויקט בגרפיקה ממוחשבת מ גרשון אלבר אין זמנים באתר UG
236334-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לרשתות מחשבים מבוא לרשתות מחשבים פרופ. דן רז ד 14:30-16:30 טאוב 9
236334-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לרשתות מחשבים מבוא לרשתות מחשבים איציק אשכנזי ג 09:30-10:30 טאוב 3
236334-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לרשתות מחשבים מבוא לרשתות מחשבים דן אהרונסון ה 09:30-10:30 טאוב 3
236340-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בתקשורת מחשבים פרויקט בתקשורת מחשבים ראובן כהן אין זמנים באתר UG
236342-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לאימות תוכנה מבוא לאימות תוכנה ארנה גרימברג ב 12:30-14:30 טאוב 7
236342-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לאימות תוכנה מבוא לאימות תוכנה אוהד חאודסמיד ב 16:30-17:30 טאוב 5
236342-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לאימות תוכנה מבוא לאימות תוכנה שרי שינולד א 15:30-16:30 טאוב 3
236343-10 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות פרופ. איל קושילביץ ב 10:30-12:30 טאוב 2
236343-11 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות אברהם קפלן ב 12:30-13:30 טאוב 6
236343-12 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות אוהד טלמון ד 11:30-12:30 טאוב 6
236343-13 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות עידו רפאל א 14:30-15:30 טאוב 9
236343-14 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות דור קצלניק ה 10:30-11:30 אולמן 505
236343-20 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות פרופ. איל קושילביץ א 10:30-12:30 טאוב 2
236343-21 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות ענבר קסלסי ג 14:30-15:30 אולמן 505
236343-22 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות דוד נאורי ד 16:30-17:30 טאוב 8
236349-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט באבטחת מידע פרויקט באבטחת מידע אלי ביהם אין זמנים באתר UG
236350-10 מידע קטלוגי עבור הגנה ברשתות הגנה ברשתות עמיחי שולמן ג 10:30-12:30 קאהן 6
236350-11 מידע קטלוגי עבור הגנה ברשתות הגנה ברשתות ירדן אדיר ג 13:30-14:30 דייויס 640
236350-12 מידע קטלוגי עבור הגנה ברשתות הגנה ברשתות דניאל זולוטניצקי ד 16:30-17:30 טאוב 9
236350-13 מידע קטלוגי עבור הגנה ברשתות הגנה ברשתות ליעם קימל ה 10:30-11:30 טאוב 6
236350-14 מידע קטלוגי עבור הגנה ברשתות הגנה ברשתות אשרף יאסין ה 15:30-16:30 טאוב 5
236351-10 מידע קטלוגי עבור מערכות מבוזרות מערכות מבוזרות רועי פרידמן א 12:30-14:30 טאוב 3
236351-11 מידע קטלוגי עבור מערכות מבוזרות מערכות מבוזרות דולב אדס א 14:30-15:30 טאוב 3
236356-10 מידע קטלוגי עבור תאוריה של מערכות מסד נתונים תאוריה של מערכות מסד נתונים יוהן מקובסקי ה 09:30-11:30 טאוב 4
236356-11 מידע קטלוגי עבור תאוריה של מערכות מסד נתונים תאוריה של מערכות מסד נתונים יוהן מקובסקי ה 11:30-12:30 טאוב 4
236360-10 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה שחר יצחקי ב 14:30-16:30 טאוב 1
236360-11 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה יעקב סוקוליק ה 11:30-12:30 טאוב 6
236360-12 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה רפאל כהן ד 10:30-11:30 טאוב 7
236360-13 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה שקד ברודי ג 15:30-16:30 טאוב 7
236360-14 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה אדם בוטח ב 13:30-14:30 אולמן 301
236363-10 מידע קטלוגי עבור מסדי נתונים מסדי נתונים עודד שמואלי ג 10:30-12:30 טאוב 1
236363-11 מידע קטלוגי עבור מסדי נתונים מסדי נתונים משה סבאג ב 11:30-12:30 טאוב 3
236363-12 מידע קטלוגי עבור מסדי נתונים מסדי נתונים אסף ישורון ג 12:30-13:30 אולמן 204
236363-13 מידע קטלוגי עבור מסדי נתונים מסדי נתונים שובל לגזיאל ד 16:30-17:30 טאוב 3
236366-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט במערכות הפעלה מ פרויקט במערכות הפעלה מ דן צפריר אין זמנים באתר UG
236369-10 מידע קטלוגי עבור ניהול מידע ברשת האינטרנט ניהול מידע ברשת האינטרנט בני קימלפלד ב 12:30-14:30 טאוב 5
236369-11 מידע קטלוגי עבור ניהול מידע ברשת האינטרנט ניהול מידע ברשת האינטרנט נטע פרידמן ב 09:30-10:30 טאוב 5
236370-10 מידע קטלוגי עבור תכנות מקבילי ומבוזר תכנות מקבילי ומבוזר אסף שוסטר א 12:30-14:30 טאוב 2
236370-11 מידע קטלוגי עבור תכנות מקבילי ומבוזר תכנות מקבילי ומבוזר ג 13:30-14:30 אולמן 504
236370-12 מידע קטלוגי עבור תכנות מקבילי ומבוזר תכנות מקבילי ומבוזר ענבר גרא ד 09:30-10:30 טאוב 6
236374-10 מידע קטלוגי עבור שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים אלדר פישר א 14:30-16:30 טאוב 5
236374-11 מידע קטלוגי עבור שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים קונסטנטין זברני ד 16:30-18:30 טאוב 6
236381-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' גואל סמואל אין זמנים באתר UG
236490-10 מידע קטלוגי עבור אבטחת מחשבים אבטחת מחשבים שרה ביתן א 14:30-16:30 טאוב 6
236490-11 מידע קטלוגי עבור אבטחת מחשבים אבטחת מחשבים מר אסף רוזנבאום א 16:30-17:30 טאוב 6
236496-10 מידע קטלוגי עבור הנדסה לאחור הנדסה לאחור מר עמר קדמיאל ה 09:30-11:30 טאוב 9
236496-11 מידע קטלוגי עבור הנדסה לאחור הנדסה לאחור טל שינקאר ה 11:30-12:30 טאוב 9
236500-10 מידע קטלוגי עבור קריפטאנליזה קריפטאנליזה אלי ביהם אין זמנים באתר UG
236501-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית שאול מרקוביץ ה 12:30-14:30 טאוב 1
236501-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית אלעד נחמיאס א 13:30-14:30 טאוב 5
236501-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית גיא קושלביץ ד 16:30-17:30 טאוב 7
236501-13 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית ליאור כהן ה 14:30-15:30 טאוב 7
236501-14 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית רפאל גד ג 16:30-17:30 טאוב 7
236501-15 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית תומר לנגה ב 13:30-14:30 טאוב 6
236503-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 1 פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 1 אורן משלי ג 14:30-16:30 טאוב 9
236504-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט המשך בתוכנה פרויקט המשך בתוכנה אין זמנים באתר UG
236521-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמי קירוב אלגוריתמי קירוב הדס שכנאי ב 12:30-14:30 טאוב 3
236524-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בביואינפורמטיקה פרויקט בביואינפורמטיקה תומר שלומי אין זמנים באתר UG
236602-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 2 נושאים מתקדמים במ"מ 2 נאדר בשותי ג 16:30-18:30 טאוב 4
236603-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 3 נושאים מתקדמים במ"מ 3 אורן משלי ג 12:30-14:30 טאוב 9
236604-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 4 נושאים מתקדמים במ"מ 4 אלפרד ברוקשטיין ד 10:30-12:30
236605-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 5 נושאים מתקדמים במ"מ 5 דר. רועי שורץ ב 14:30-16:30 טאוב 3
236605-11 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 5 נושאים מתקדמים במ"מ 5 מר ירון פירסטיין ב 16:30-17:30 טאוב 3
236608-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 8 נושאים מתקדמים במ"מ 8 איתן יעקובי א 10:30-12:30 טאוב 3
236608-11 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 8 נושאים מתקדמים במ"מ 8 טל שינקאר ד 11:30-12:30 טאוב 3
236610-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 10 נושאים מתקדמים במ"מ 10 אורן זלצמן ג 16:30-18:30 טאוב 3
236613-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים בקריפטולוגיה ה נושאים מתקדמים בקריפטולוגיה ה יובל ישי א 12:30-14:30 טאוב 4
236620-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה ספי נאור ג 10:30-12:30 טאוב 3
236622-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים מס 2 באלגוריתמים ה' נושאים מתקדמים מס 2 באלגוריתמים ה' פרופ. חבר קרן הלל צנזור ה 10:30-12:30 טאוב 8
236634-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה אורי רוט ג 12:30-14:30 טאוב 3
236703-10 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים אלכסנדר ליבוב ג 09:30-11:30 טאוב 7
236703-11 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים מר בעז בן דב ג 12:30-14:30 אולמן 802
236703-12 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים נתן בגרוב ב 10:30-12:30 טאוב 5
236719-10 מידע קטלוגי עבור גיאומטריה חישובית גיאומטריה חישובית גיל ברקת ג 12:30-14:30 טאוב 6
236719-11 מידע קטלוגי עבור גיאומטריה חישובית גיאומטריה חישובית מר גיל בן שחר ג 14:30-15:30 טאוב 6
236754-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט במערכות נבונות פרויקט במערכות נבונות אסף שוסטר אין זמנים באתר UG
236755-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים מבוזרים אלגוריתמים מבוזרים חגית עטיה א 14:30-16:30 טאוב 4
236755-11 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים מבוזרים אלגוריתמים מבוזרים טל אלון ג 15:30-16:30 טאוב 3
236756-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למערכות לומדות מבוא למערכות לומדות ניר אילון ג 12:30-14:30 טאוב 7
236756-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למערכות לומדות מבוא למערכות לומדות עומר ליבוביץ ג 14:30-15:30 טאוב 3
236780-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים לניהול זכרון דינמי אלגוריתמים לניהול זכרון דינמי ארז פטרנק ג 10:30-12:30 טאוב 4
236781-10 מידע קטלוגי עבור למידה עמוקה על מאיצים חישוביים למידה עמוקה על מאיצים חישוביים פרופ. אברהם מנדלסון ה 10:30-12:30 טאוב 7
236781-11 מידע קטלוגי עבור למידה עמוקה על מאיצים חישוביים למידה עמוקה על מאיצים חישוביים אלכסנדר ברונשטיין ד 15:30-16:30 טאוב 3
236781-12 מידע קטלוגי עבור למידה עמוקה על מאיצים חישוביים למידה עמוקה על מאיצים חישוביים אלכסנדר ברונשטיין ה 12:30-13:30 טאוב 6
236790-10 מידע קטלוגי עבור שיטות רב-סריג שיטות רב-סריג עירד יבנה ד 10:30-12:30 טאוב 4
236801-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 1 סמינר במדעי המחשב 1 טובי עציון ג 12:30-14:30 טאוב 4
236802-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 2 סמינר במדעי המחשב 2 יקיר ויזל ג 14:30-16:30 טאוב 8
236804-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 4 סמינר במדעי המחשב 4 רון רוטבלום ב 10:30-12:30 טאוב 4
236813-10 מידע קטלוגי עבור סמינר באלגוריתמים סמינר באלגוריתמים הדס שכנאי ב 16:30-18:30 טאוב 8
236818-10 מידע קטלוגי עבור סמינר בביואינפורמטיקה סמינר בביואינפורמטיקה רון י. פינטר ד 16:30-18:30
236824-10 מידע קטלוגי עבור סמינר ברובוטיקה סמינר ברובוטיקה אלפרד ברוקשטיין ד 14:30-16:30
236826-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במסדי נתונים סמינר במסדי נתונים עודד שמואלי א 10:30-12:30 טאוב 8
236828-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט במערכות מחשבים פרויקט במערכות מחשבים דן צפריר אין זמנים באתר UG
236831-10 מידע קטלוגי עבור סמינר בגאומטריה דיסקרטית סמינר בגאומטריה דיסקרטית גיל ברקת ב 12:30-14:30 טאוב 4
236832-10 מידע קטלוגי עבור סמינר בתכנות מקבילי סמינר בתכנות מקבילי ארז פטרנק א 10:30-12:30 טאוב 4
236860-10 מידע קטלוגי עבור עיבוד תמונות דיגיטלי עיבוד תמונות דיגיטלי אלכסנדר ברונשטיין ה 12:30-14:30 טאוב 9
236860-11 מידע קטלוגי עבור עיבוד תמונות דיגיטלי עיבוד תמונות דיגיטלי עמר דהרי ה 14:30-15:30 טאוב 9
236861-10 מידע קטלוגי עבור ראיה חישובית גאומטרית ראיה חישובית גאומטרית רון קימל ב 10:30-12:30
236861-11 מידע קטלוגי עבור ראיה חישובית גאומטרית ראיה חישובית גאומטרית אושרי הלימי ב 12:30-13:30
236862-10 מידע קטלוגי עבור ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד תמונות ואותות ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד תמונות ואותות מיכאל אלעד ה 10:30-12:30
236873-10 מידע קטלוגי עבור ראיה ממוחשבת ראיה ממוחשבת מיכאל לינדנבאום ב 14:30-16:30 טאוב 4
236873-11 מידע קטלוגי עבור ראיה ממוחשבת ראיה ממוחשבת דרור סימון ב 16:30-17:30 טאוב 4
236874-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בראיה ממוחשבת פרויקט בראיה ממוחשבת אהוד ריבלין אין זמנים באתר UG
236927-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לרובוטיקה מבוא לרובוטיקה הקטור רוטשטיין ג 17:30-19:30 טאוב 5
236927-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לרובוטיקה מבוא לרובוטיקה מר ברק פינקוביץ ג 14:30-15:30 טאוב 7
236990-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית טל מור ד 14:30-16:30 טאוב 5
236990-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית מר אשד רם ד 16:30-17:30 טאוב 5