דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department
אקדמי

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.

24/6/14: עקב שינוי במערכת UG נתוני לוח הזמנים לא מלא . יש לגשת לקישור הקורס ב UG כדי לראות את הנתונים המלאים.

לוח זמנים לסמסטר אביב 2019, כל השעורים, ממוין לפי מספר קורס

קורס-קבוצהUGשם קורסמורהיוםשעהמקוםהערה
234112-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי ילנה נופברי ג 12:30-14:30 טאוב 2
234112-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי אברהם טל א 14:30-16:30 אולמן 104
234112-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי אוהד ברטה א 12:30-14:30 אולמן 504
234112-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מר רוג'ה חאיק ג 14:30-16:30 אולמן 601
234112-14 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מוחמד נסאר ג 14:30-16:30 אולמן 602
234112-20 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי ילנה נופברי ב 14:30-16:30 ח.בניה 1
234112-21 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מוחמד אגבאריה ב 10:30-12:30 אולמן 504
234112-22 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי גארי מטייב ד 08:30-10:30 אולמן 504
234112-23 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מר רועי גלבהרט ד 14:30-16:30 אולמן 504
234112-24 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי מר איימן אבו יונס ה 12:30-14:30 אולמן 504
234114-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' מירלה בן-חן ד 14:30-16:30 טאוב 7
234114-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' דמיטרי רבינוביץ ב 14:30-16:30 אולמן 804
234114-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' גיא ברשצקי ב 14:30-16:30 אולמן 704
234114-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' דניאל עזוז ב 08:30-10:30 אולמן 311
234117-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' יעל ארז ד 14:30-16:30 ח.בניה 1
234117-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' קטרין חדאד ב 14:30-16:30 אולמן 204
234117-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' עמר דהרי ג 12:30-14:30 אולמן 304
234117-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' עמית ברכה ה 12:30-14:30 אולמן 303
234118-10 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב תאמר סלמאן ה 08:30-10:30 טאוב 6
234118-11 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב ישראל גוטר ה 10:30-11:30 טאוב 5
234118-12 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב מר צביקה לזר ב 16:30-17:30 טאוב 3
234123-10 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה חסן עבאסי ב 08:30-10:30 טאוב 2
234123-11 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה עידו עמנואל א 14:30-16:30 טאוב 9
234123-12 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה אברהם מזרחי ב 14:30-16:30 אולמן 504
234123-13 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה קאסם סייאח ג 12:30-14:30 אולמן 504
234123-20 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה ליאוניד רסקין ד 08:30-10:30 טאוב 2
234123-21 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה סאמי זרייק ד 16:30-18:30 טאוב 3
234123-22 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה מוחמד דבאח ב 16:30-18:30 טאוב 6
234123-23 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה יותם זיו ה 12:30-14:30 טאוב 5
234123-24 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה עידן יניב ב 10:30-12:30 אולמן 307
234141-10 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב איתן יעקובי א 10:30-12:30 טאוב 2
234141-11 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב מר אילן חיים דורון ארד א 14:30-15:30 אולמן 603
234141-12 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב טל שינקאר ב 13:30-14:30 אולמן 601
234141-13 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב דניאלה בר לב ב 16:30-17:30 טאוב 9
234141-14 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב עידן מהלל ב 09:30-10:30 אולמן 601
234141-20 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב טובי עציון ג 10:30-12:30 טאוב 7
234141-21 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב גל מילמן ג 16:30-17:30 טאוב 7
234141-22 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב אלון רשף ד 11:30-12:30 אולמן 504
234141-23 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב לב יוחננוב ד 15:30-16:30 אולמן 601
234141-24 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב גל מילמן ה 09:30-10:30 אולמן 305
234218-10 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רמי כהן ב 08:30-10:30 טאוב 7
234218-11 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 ניב גלעדי ב 10:30-11:30 טאוב 7
234218-12 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 איתן קוסמן ב 15:30-16:30 טאוב 6
234218-13 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רנא שחות ד 11:30-12:30 אולמן 805
234218-20 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 ארז פטרנק ג 10:30-12:30 טאוב 2
234218-21 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 מיכל פרידמן ג 12:30-13:30 טאוב 7
234218-22 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 אוהד חאודסמיד א 15:30-16:30 טאוב 3
234218-23 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רועי בר צור ד 16:30-17:30 אולמן 705
234247-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 דר. רועי שורץ ב 12:30-14:30 טאוב 7
234247-11 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 איליה סמגלוי ב 16:30-17:30 אולמן 505
234247-12 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 גל פרץ ג 09:30-10:30 טאוב 4
234247-13 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 מתיאס בונה א 13:30-14:30 אולמן 601
234247-20 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 הדס שכנאי ד 14:30-16:30 טאוב 2
234247-21 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 מר עמר צברי ג 16:30-17:30 אולמן 504
234247-22 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 מג'ד ח'ליל ה 09:30-10:30 אולמן 504
234247-23 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 שיר כהן ד 11:30-12:30 טאוב 6
234247-24 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 איילת קרבי ג 11:30-12:30 טאוב 5
234262-10 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי טל מור ג 14:30-16:30 טאוב 5
234262-11 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי נועם יפת ד 09:30-10:30 טאוב 5
234262-12 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי נועם יפת ה 09:30-10:30 טאוב 4
234262-13 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי רותם ליס ב 11:30-12:30 אולמן 501
234293-10 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב שרי שינולד ה 10:30-13:30 אולמן 305
234293-11 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב מר וסים מח'ול ה 13:30-15:30 אולמן 305
234293-12 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב נועה מראלי ב 12:30-14:30 אולמן 103
234312-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב איתי דברן ד 08:30-12:30 טאוב 3
234313-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט תעשיתי פרויקט תעשיתי אלכסנדר ברונשטיין אין זמנים באתר UG
234326-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' מירלה בן-חן אין זמנים באתר UG
234329-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט  בעיבוד וניתוח תמונות פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות רון קימל אין זמנים באתר UG
236026-10 מידע קטלוגי עבור ידע ומשחקים במערכות מבוזרות ידע ומשחקים במערכות מבוזרות יורם מוזס א 14:30-16:30
236200-10 מידע קטלוגי עבור עיבוד מידע סטטיסטי עיבוד מידע סטטיסטי רון קימל א 10:30-13:30 טאוב 6
236200-11 מידע קטלוגי עבור עיבוד מידע סטטיסטי עיבוד מידע סטטיסטי מר יהודה דר ד 14:30-16:30 טאוב 401
236278-10 מידע קטלוגי עבור מאיצים חישוביים ומערכות מואצות מאיצים חישוביים ומערכות מואצות מרק זילברשטיין ג 15:30-17:30
236278-11 מידע קטלוגי עבור מאיצים חישוביים ומערכות מואצות מאיצים חישוביים ומערכות מואצות ג 17:30-18:30
236307-10 מידע קטלוגי עבור גרפים מרחיבים ושימושיהם גרפים מרחיבים ושימושיהם יובל פילמוס אין זמנים באתר UG
236323-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בעיבוד נתונים מ פרויקט בעיבוד נתונים מ בני קימלפלד אין זמנים באתר UG
236328-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בגרפיקה ממוחשבת מ פרויקט בגרפיקה ממוחשבת מ מירלה בן-חן אין זמנים באתר UG
236329-10 מידע קטלוגי עבור עיבוד ספרתי של גאומטריה עיבוד ספרתי של גאומטריה מירלה בן-חן ג 09:30-11:30 טאוב 201
236329-11 מידע קטלוגי עבור עיבוד ספרתי של גאומטריה עיבוד ספרתי של גאומטריה דניאל עזוז ג 11:30-12:30 טאוב 201
236330-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לאופטימיזציה מבוא לאופטימיזציה מיכאל ציבולבסקי ג 14:30-16:30 טאוב 7
236330-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לאופטימיזציה מבוא לאופטימיזציה גב. אילת שושנה סימן ד 10:30-11:30 אולמן 104
236330-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לאופטימיזציה מבוא לאופטימיזציה גב. אילת שושנה סימן ד 11:30-12:30 אולמן 101
236334-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לרשתות מחשבים מבוא לרשתות מחשבים טל מזרחי א 10:30-12:30 טאוב 7
236334-11 מידע קטלוגי עבור מבוא לרשתות מחשבים מבוא לרשתות מחשבים מר ג'ליל מוריאני ב 13:30-14:30 אולמן 307
236334-12 מידע קטלוגי עבור מבוא לרשתות מחשבים מבוא לרשתות מחשבים איציק אשכנזי ה 09:30-10:30 טאוב 5
236340-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בתקשורת מחשבים פרויקט בתקשורת מחשבים ראובן כהן אין זמנים באתר UG
236341-10 מידע קטלוגי עבור תקשורת באינטרנט תקשורת באינטרנט ראובן כהן ה 12:30-14:30 טאוב 7
236341-11 מידע קטלוגי עבור תקשורת באינטרנט תקשורת באינטרנט מר רפאל גרין ה 14:30-15:30 טאוב 6
236341-12 מידע קטלוגי עבור תקשורת באינטרנט תקשורת באינטרנט מר מתן פוגץ' ג 11:30-12:30 טאוב 6
236343-10 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות יובל ישי ג 10:30-12:30 בנ.מאייר 280
236343-11 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות אוהד טלמון א 13:30-14:30 טאוב 6
236343-12 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות ענבר קסלסי ב 14:30-15:30 טאוב 6
236343-13 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות אברהם קפלן ג 15:30-16:30 אולמן 502
236343-14 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות דור קצלניק ה 11:30-12:30 אולמן 601
236343-20 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות יובל ישי א 10:30-12:30 אולמן 601
236343-21 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות עידו רפאל ד 17:30-18:30 טאוב 7
236345-10 מידע קטלוגי עבור אימות אוטומטי של מער תוכנה וחומרה' אימות אוטומטי של מער תוכנה וחומרה' ארנה גרימברג א 12:30-14:30 טאוב 201
236345-11 מידע קטלוגי עבור אימות אוטומטי של מער תוכנה וחומרה' אימות אוטומטי של מער תוכנה וחומרה' מיכאל ליטבק א 14:30-15:30 טאוב 201
236349-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט באבטחת מידע פרויקט באבטחת מידע אלי ביהם אין זמנים באתר UG
236350-10 מידע קטלוגי עבור הגנה במערכות מתוכנתות הגנה במערכות מתוכנתות דר. גבריאל נקבלי ד 10:30-12:30 טאוב 7
236350-11 מידע קטלוגי עבור הגנה במערכות מתוכנתות הגנה במערכות מתוכנתות תומר שוופי א 12:30-13:30 אולמן 602
236350-12 מידע קטלוגי עבור הגנה במערכות מתוכנתות הגנה במערכות מתוכנתות אסתר ליבשיץ ב 12:30-13:30 אולמן 503
236350-13 מידע קטלוגי עבור הגנה במערכות מתוכנתות הגנה במערכות מתוכנתות מר ג'ליל מוריאני ד 15:30-16:30 אולמן 602
236353-10 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות מיכאל קמינסקי ד 10:30-12:30 טאוב 2
236353-11 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות מר איתי חזן ד 17:30-18:30 טאוב 9
236353-12 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות גל שפי ב 11:30-12:30 טאוב 4
236353-13 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות אופיר גורדון ג 14:30-15:30 אולמן 305
236353-14 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות אדר אמיר א 10:30-11:30 טאוב 3
236353-15 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות גב. שלומית הרוש ה 09:30-10:30 טאוב 3
236359-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 2 אלגוריתמים 2 ספי נאור ה 10:30-12:30 טאוב 3
236359-11 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 2 אלגוריתמים 2 אוהד טלמון ה 13:30-14:30 טאוב 3
236360-10 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה דר. בלהה מנדלסון ד 08:30-10:30 בנ.מאייר 280
236360-11 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה יעקב סוקוליק ג 14:30-15:30 אולמן 805
236360-12 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה יואב צוריאל ב 12:30-13:30 טאוב 3
236360-13 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה שקד ברודי ד 16:30-17:30 אולמן 202
236360-14 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה מר אנטוניו אבו נסאר א 14:30-15:30 טאוב 3
236363-10 מידע קטלוגי עבור מערכות מסד נתונים מערכות מסד נתונים בני קימלפלד ה 10:30-12:30 סגו 1
236363-11 מידע קטלוגי עבור מערכות מסד נתונים מערכות מסד נתונים משה סבאג ב 10:30-11:30 טאוב 6
236363-12 מידע קטלוגי עבור מערכות מסד נתונים מערכות מסד נתונים מר ניר אליאס ד 09:30-10:30 אולמן 803
236363-13 מידע קטלוגי עבור מערכות מסד נתונים מערכות מסד נתונים אליאס טנוס ג 16:30-17:30 אולמן 801
236363-14 מידע קטלוגי עבור מערכות מסד נתונים מערכות מסד נתונים אסף ישורון ה 09:30-10:30 טאוב 7
236371-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר אסף שוסטר אין זמנים באתר UG
236381-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' אין זמנים באתר UG
236499-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בחומות אש פרויקט בחומות אש אלי ביהם אין זמנים באתר UG
236502-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בבינה מלאכותית פרויקט בבינה מלאכותית שאול מרקוביץ אין זמנים באתר UG
236503-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 1 פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 1 אורן משלי ג 14:30-16:30 טאוב 3
236506-10 מידע קטלוגי עבור קריפטולוגיה) קריפטולוגיה) אלי ביהם ב 10:30-12:30 טאוב 5
236506-11 מידע קטלוגי עבור קריפטולוגיה) קריפטולוגיה) סתיו פרלה ב 12:30-13:30 טאוב 5
236510-10 מידע קטלוגי עבור ממוש מערכות מסדי נתונים ממוש מערכות מסדי נתונים עודד שמואלי ב 13:30-15:30 טאוב 201
236510-11 מידע קטלוגי עבור ממוש מערכות מסדי נתונים ממוש מערכות מסדי נתונים יצחק דוד ב 15:30-16:30 טאוב 201
236518-10 מידע קטלוגי עבור סיבוכיות תקשורת סיבוכיות תקשורת פרופ. איל קושילביץ א 10:30-12:30 טאוב 5
236520-10 מידע קטלוגי עבור קידוד במערכות אחסון מידע קידוד במערכות אחסון מידע רוני רוט ד 14:30-16:30 טאוב 4
236522-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים בביולוגיה חישובית אלגוריתמים בביולוגיה חישובית תומר שלומי ג 14:30-16:30 טאוב 4
236522-11 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים בביולוגיה חישובית אלגוריתמים בביולוגיה חישובית שובל לגזיאל ד 16:30-17:30 טאוב 4
236601-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 1 נושאים מתקדמים במ"מ 1 רון רוטבלום ג 10:30-12:30 טאוב 3
236602-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 2 נושאים מתקדמים במ"מ 2 מריוס אונגריש ב 15:30-17:30 טאוב 4
236603-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 3 נושאים מתקדמים במ"מ 3 אורן משלי ג 12:30-14:30 טאוב 3
236604-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 4 נושאים מתקדמים במ"מ 4 אלפרד ברוקשטיין ב 10:30-12:30
236605-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 5 נושאים מתקדמים במ"מ 5 פרופ. אברהם מנדלסון א 13:30-15:30 טאוב 7
236605-11 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 5 נושאים מתקדמים במ"מ 5 אלכסנדר ברונשטיין א 15:30-16:30 טאוב 7
236605-12 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 5 נושאים מתקדמים במ"מ 5 אלכסנדר ברונשטיין ב 13:30-14:30 טאוב 5
236606-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 6 נושאים מתקדמים במ"מ 6 פרופ. חבר קרן הלל צנזור ד 10:30-12:30 טאוב 5
236606-11 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 6 נושאים מתקדמים במ"מ 6 מיכל דורי ה 14:30-15:30 טאוב 5
236608-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 8 נושאים מתקדמים במ"מ 8 שחר יצחקי ד 14:30-16:30 טאוב 5
236608-11 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 8 נושאים מתקדמים במ"מ 8 איתן סינגר ד 16:30-17:30
236610-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 10 נושאים מתקדמים במ"מ 10 נאדר בשותי ג 16:30-18:30 טאוב 3
236611-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 11 נושאים מתקדמים במ"מ 11 פרופ. משה טננהולץ ד 10:30-12:30 טאוב 4
236621-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה+ת נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה+ת דר. רועי שורץ ב 15:30-17:30 טאוב 5
236621-11 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה+ת נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה+ת מר ירון פירסטיין ב 14:30-15:30 טאוב 5
236622-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים מס 2 באלגוריתמים ה' נושאים מתקדמים מס 2 באלגוריתמים ה' רון י. פינטר ד 16:30-18:30 טאוב
236624-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים בשיטות אימות פורמליות ה נושאים מתקדמים בשיטות אימות פורמליות ה יקיר ויזל ב 14:30-16:30 אולמן 606
236648-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים בסיבוכיות ה נושאים מתקדמים בסיבוכיות ה יובל פילמוס ג 12:30-14:30 טאוב 201
236652-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים באבטחת מידע ה נושאים מתקדמים באבטחת מידע ה פרופ. אברהם מנדלסון אין זמנים באתר UG
236700-10 מידע קטלוגי עבור תיכון תוכנה תיכון תוכנה דר. גל ללוש ג 08:30-10:30 טאוב 7
236700-11 מידע קטלוגי עבור תיכון תוכנה תיכון תוכנה מתן פלד ב 12:30-13:30 טאוב 6
236700-12 מידע קטלוגי עבור תיכון תוכנה תיכון תוכנה מתן פלד ג 12:30-13:30 אולמן 102
236703-10 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים אלכסנדר ליבוב ג 09:30-11:30 אולמן 305
236703-11 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים מר רג'אאי חטיב ג 12:30-14:30 טאוב 4
236703-12 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים נתן בגרוב א 14:30-16:30 אולמן 310
236703-13 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים גיא סודאי ה 10:30-12:30 טאוב 6
236716-10 מידע קטלוגי עבור מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ גרשון אלבר ב 09:30-11:30 טאוב 3
236716-11 מידע קטלוגי עבור מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ דר. פאדי מצארווה ב 11:30-12:30 טאוב 3
236719-10 מידע קטלוגי עבור גיאומטריה חישובית גיאומטריה חישובית גיל ברקת ב 12:30-14:30 טאוב 4
236719-11 מידע קטלוגי עבור גיאומטריה חישובית גיאומטריה חישובית מר גיל בן שחר ד 14:30-15:30 אולמן 708
236754-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט במערכות נבונות פרויקט במערכות נבונות אסף שוסטר אין זמנים באתר UG
236756-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למערכות לומדות מבוא למערכות לומדות שי פיין ג 16:30-18:30 טאוב 2
236756-11 מידע קטלוגי עבור מבוא למערכות לומדות מבוא למערכות לומדות חיים בסקין ג 18:30-19:30 טאוב 6
236756-12 מידע קטלוגי עבור מבוא למערכות לומדות מבוא למערכות לומדות נדב בהונקר ד 16:30-17:30 טאוב 7
236756-13 מידע קטלוגי עבור מבוא למערכות לומדות מבוא למערכות לומדות מר טל דניאל ב 13:30-14:30 טאוב 6
236757-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט במערכות לומדות פרויקט במערכות לומדות רן אל-יניב ד 14:30-16:30 טאוב 201
236779-10 מידע קטלוגי עבור יסודות אלגוריתמיים למידע מאסיבי יסודות אלגוריתמיים למידע מאסיבי ניר אילון ג 10:30-12:30 אולמן 708
236801-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 1 סמינר במדעי המחשב 1 שחר יצחקי ג 16:30-18:30 טאוב 201
236803-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 3 סמינר במדעי המחשב 3 טל כהן ב 09:30-11:30 טאוב 4
236804-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 4 סמינר במדעי המחשב 4 איתן יעקובי א 12:30-14:30 טאוב 4
236805-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 5 סמינר במדעי המחשב 5 טובי עציון ה 10:30-12:30 טאוב 4
236823-10 מידע קטלוגי עבור סמינר בעיבוד אינפורמציה קוונטית סמינר בעיבוד אינפורמציה קוונטית טל מור ד 16:30-18:30 אולמן 708
236826-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במסדי נתונים סמינר במסדי נתונים עודד שמואלי ג 10:30-12:30 טאוב 4
236834-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במערכות אחסון מידע סמינר במערכות אחסון מידע גלה ידגר ד 09:30-11:30 טאוב 201
236874-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בראיה ממוחשבת פרויקט בראיה ממוחשבת אהוד ריבלין אין זמנים באתר UG