דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.

24/6/14: עקב שינוי במערכת UG נתוני לוח הזמנים לא מלא . יש לגשת לקישור הקורס ב UG כדי לראות את הנתונים המלאים.


שעוריםקודם
אביב 2018
האחרון
קיץ 2018
רשימה נוכחית
חורף 2018-2019
הבא
אביב 2019
סמסטר נוכחי
חורף 2018-2019
כל השעוריםלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעה
הרצאות בלבדלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעהלפי קורס, לפי שעה


לוח זמנים לסמסטר חורף 2018-2019 , הרצאות בלבד, ממוין לפי שעות קורס


מספר
קורס-קבוצה
UGשם קורסמורהיוםשעהמקוםהערה
236754-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט במערכות נבונות פרויקט במערכות נבונות אסף שוסטר אין זמנים באתר UG
236631-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים בבלשנות חישובית ה+ת נושאים מתקדמים בבלשנות חישובית ה+ת אין זמנים באתר UG
236526-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 2 פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 2 טובי עציון אין זמנים באתר UG
236504-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט המשך בתוכנה פרויקט המשך בתוכנה ערן יהב אין זמנים באתר UG
236499-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בחומות אש פרויקט בחומות אש אלי ביהם אין זמנים באתר UG
236381-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' גואל סמואל אין זמנים באתר UG
236359-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 2 אלגוריתמים 2 אין זמנים באתר UG
236349-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט באבטחת מידע פרויקט באבטחת מידע אלי ביהם אין זמנים באתר UG
236340-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בתקשורת מחשבים פרויקט בתקשורת מחשבים פרופ. דן רז אין זמנים באתר UG
234329-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט  בעיבוד וניתוח תמונות פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות רון קימל אין זמנים באתר UG
234326-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' מירלה בן-חן אין זמנים באתר UG
234313-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט תעשיתי פרויקט תעשיתי אין זמנים באתר UG
234322-10 מידע קטלוגי עבור מערכות אחסון מידע מערכות אחסון מידע אין זמנים באתר UG
234291-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט 2 במדעי המחשב פרויקט 2 במדעי המחשב אין זמנים באתר UG
236703-10 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים טל כהן א 09:30-11:30 אוד'בטלר 1
234262-10 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי אלכסנדר ברונשטיין א 09:30-11:30 סגו 1
236608-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 8 נושאים מתקדמים במ"מ 8 איתן יעקובי א 10:30-12:30 טאוב 201
236607-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 7 נושאים מתקדמים במ"מ 7 שרה ביתן א 10:30-12:30 אולמן 101
236508-10 מידע קטלוגי עבור קריפטוגרפיה וסיבוכיות קריפטוגרפיה וסיבוכיות יובל ישי א 10:30-12:30 אולמן 503
236343-20 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות פרופ. איל קושילביץ א 10:30-12:30 אולמן 310
234129-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח גדי אלכסנדרוביץ א 10:30-12:30 בנ.מאייר 280
236370-10 מידע קטלוגי עבור תכנות מקבילי ומבוזר תכנות מקבילי ומבוזר אסף שוסטר א 11:30-13:30 אוד'בטלר 1
236378-10 מידע קטלוגי עבור עקרונות ניהול מידע חסר ודאות עקרונות ניהול מידע חסר ודאות בני קימלפלד א 13:30-15:30 אולמן 702
236200-10 מידע קטלוגי עבור עיבוד אותות, תמונות ומידע עיבוד אותות, תמונות ומידע אלפרד ברוקשטיין א 13:30-16:30
236605-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 5 נושאים מתקדמים במ"מ 5 פרופ. אברהם מנדלסון א 14:30-16:30 אולמן 306
236606-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 6 נושאים מתקדמים במ"מ 6 רן אל-יניב א 14:30-16:30 אולמן 705
234293-20 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דר. שרי שינולד א 14:30-17:30 טאוב 2
236001-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למחקר פקולטי במדעי המחשב מבוא למחקר פקולטי במדעי המחשב איתן יעקובי א 16:30-17:30
236860-10 מידע קטלוגי עבור עיבוד תמונות דיגיטלי עיבוד תמונות דיגיטלי אלכסנדר ברונשטיין ב 08:30-10:30 אולמן 102
236602-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 2 נושאים מתקדמים במ"מ 2 טל כהן ב 09:30-11:30 אולמן 101
236653-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים באבטחת מידע ה+ת נושאים מתקדמים באבטחת מידע ה+ת מר עמר קדמיאל ב 10:30-12:30 אולמן 803
236310-10 מידע קטלוגי עבור תורת השפות הפורמלית תורת השפות הפורמלית מיכאל קמינסקי ב 10:30-12:30
234125-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים מיכאל אלעד ב 10:30-12:30 אוד'בטלר 1
234112-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי יעל ארז ב 10:30-12:30 ח.בניה 1
234293-10 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב פרופ. חבר קרן הלל צנזור ב 10:30-13:30 סגו 1
236801-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 1 סמינר במדעי המחשב 1 דר. רועי שורץ ב 12:30-14:30 אולמן 101
236343-10 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות פרופ. איל קושילביץ ב 12:30-14:30 טאוב 2
234221-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב נ' מבוא למדעי המחשב נ' יעל ארז ב 12:30-14:30 אולמן 306
234124-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לתכנות מערכות מבוא לתכנות מערכות גרשון אלבר ב 12:30-14:30 אוד'בטלר 1
234117-20 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' רמי כהן ב 12:30-14:30 א.קולנוע 1
234114-20 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' תומר שלומי ב 12:30-14:30 דייויס 250
234112-20 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי ילנה נופברי ב 12:30-14:30 ח.בניה 1
234111-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מבוא למדעי המחשב דר. אהרון קופרשטוק ב 12:30-14:30 אולמן 802
236861-10 מידע קטלוגי עבור ראיה חישובית גאומטרית ראיה חישובית גאומטרית רון קימל ב 14:30-16:30
236521-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמי קירוב אלגוריתמי קירוב הדס שכנאי ב 14:30-16:30 אולמן 102
236360-10 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה שחר יצחקי ב 14:30-16:30 רבין 206
236268-10 מידע קטלוגי עבור ארכיטקטורת מעבדים בגישה בונה ארכיטקטורת מעבדים בגישה בונה יואב עציון ב 14:30-16:30 אולמן 702
234262-20 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי חיים בסקין ב 14:30-16:30 פיסיקה 1
234247-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 ספי נאור ב 14:30-16:30 דייויס 250
234141-20 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב רוני רוט ב 14:30-16:30 אולמן 307
236523-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לביואינפורמטיקה מבוא לביואינפורמטיקה פרופ. יעל מנדל- גוטפרו ב 15:30-17:30 אולמן 801
236646-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים בתאוריה של מדעי המחשב ה נושאים מתקדמים בתאוריה של מדעי המחשב ה ניר אילון ב 16:30-18:30 אולמן 606
236267-10 מידע קטלוגי עבור מבנה מחשבים מבנה מחשבים דר. ליהוא רפפורט ב 16:30-18:30 טאוב 2
234218-10 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 אורי רוט ג 08:30-10:30 בלומפילד 9
234123-20 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה דר. חסן עבאסי ג 08:30-10:30 טאוב 2
236628-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים בגרפיקה ממוחשבת ה נושאים מתקדמים בגרפיקה ממוחשבת ה מירלה בן-חן ג 09:30-11:30 אולמן 103
236780-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים לניהול זכרון דינמי אלגוריתמים לניהול זכרון דינמי ארז פטרנק ג 10:30-12:30 אולמן 102
236500-10 מידע קטלוגי עבור קריפטאנליזה קריפטאנליזה אלי ביהם ג 10:30-12:30
236353-10 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות מיכאל קמינסקי ג 10:30-12:30 בנ.מאייר 280
236322-10 מידע קטלוגי עבור מערכות אחסון מידע מערכות אחסון מידע גלה ידגר ג 10:30-12:30 אולמן 801
234129-20 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח מבוא לתורת הקבוצות ואוטומטים למדמ"ח רון רוטבלום ג 10:30-12:30 בלומפילד 9
236634-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה אורי רוט ג 12:30-14:30 אולמן 707
236603-20 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 3 נושאים מתקדמים במ"מ 3 אורן משלי ג 12:30-14:30 אולמן 801
236363-10 מידע קטלוגי עבור מערכות מסד נתונים מערכות מסד נתונים עודד שמואלי ג 12:30-14:30 טאוב 2
236342-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לאימות תוכנה מבוא לאימות תוכנה ארנה גרימברג ג 12:30-14:30 אולמן 307
236332-10 מידע קטלוגי עבור האינטרנט של הדברים - טכנולוגיות ויישומים האינטרנט של הדברים - טכנולוגיות ויישומים איתי דברן ג 12:30-14:30 אולמן 101
236319-10 מידע קטלוגי עבור שפות תכנות שפות תכנות יוסי גיל ג 12:30-14:30 דייויס 250
234141-10 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב נאדר בשותי ג 12:30-14:30 אולמן 205
234127-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב בשפת מטלאב מבוא למחשב בשפת מטלאב אהוד ריבלין ג 12:30-14:30 אולמן 309
234125-20 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים נומריים אלגוריתמים נומריים עירד יבנה ג 12:30-14:30 אולמן 501
236503-20 מידע קטלוגי עבור פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 1 פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 1 אורן משלי ג 14:30-16:30 אולמן 801
236350-10 מידע קטלוגי עבור הגנה במערכות מתוכנתות הגנה במערכות מתוכנתות עמיחי שולמן ג 14:30-16:30 דייויס 250
236333-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט באינטרנט של הדברים פרויקט באינטרנט של הדברים איתי דברן ג 14:30-16:30 אולמן 101
236601-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 1 נושאים מתקדמים במ"מ 1 נאדר בשותי ג 16:30-18:30 אולמן 707
236524-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בביואינפורמטיקה פרויקט בביואינפורמטיקה רון י. פינטר ג 16:30-18:30
234218-20 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רועי אנגלברג ג 16:30-18:30 טאוב 2
236927-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לרובוטיקה מבוא לרובוטיקה הקטור רוטשטיין ג 17:30-19:30 פישבך 506
234123-10 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה ליאוניד רסקין ד 08:30-10:30 טאוב 2
234311-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א יוסי גיל ד 08:30-12:30 אולמן 204
234325-10 מידע קטלוגי עבור גרפיקה ממוחשבת גרפיקה ממוחשבת גרשון אלבר ד 09:30-11:30 אולמן 304
236790-10 מידע קטלוגי עבור שיטות רב-סריג שיטות רב-סריג עירד יבנה ד 10:30-12:30
236603-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 3 נושאים מתקדמים במ"מ 3 פרופ. חבר קרן הלל צנזור ד 10:30-12:30 אמדו 234
236813-10 מידע קטלוגי עבור סמינר באלגוריתמים סמינר באלגוריתמים הדס שכנאי ד 14:30-16:30
236334-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לרשתות מחשבים מבוא לרשתות מחשבים פרופ. דן רז ד 14:30-16:30 טאוב 2
236309-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לתורת הצפינה מבוא לתורת הצפינה רוני רוט ד 14:30-16:30 אולמן 502
234247-20 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 אלדר פישר ד 14:30-16:30 אולמן 504
234114-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' דר. אהרון קופרשטוק ד 14:30-16:30 פיסיקה 1
234117-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' מר טל טבצ'ניק ד 14:30-16:30 סגו 1
236818-10 מידע קטלוגי עבור סמינר בביואינפורמטיקה סמינר בביואינפורמטיקה רון י. פינטר ד 16:30-18:30
234118-10 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב תאמר סלמאן ה 08:30-10:30 אולמן 303
236331-10 מידע קטלוגי עבור גדירות וחישוביות גדירות וחישוביות יוהן מקובסקי ה 09:30-11:30 טאוב 301
236862-10 מידע קטלוגי עבור ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד תמונות ואותות ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד תמונות ואותות מיכאל אלעד ה 10:30-12:30
236620-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה ספי נאור ה 10:30-12:30
236351-10 מידע קטלוגי עבור מערכות מבוזרות מערכות מבוזרות רועי פרידמן ה 10:30-12:30 דייויס 441
236990-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית טל מור ה 12:30-14:30 אולמן 705
236873-10 מידע קטלוגי עבור ראיה ממוחשבת ראיה ממוחשבת מיכאל לינדנבאום ה 12:30-14:30 אולמן 707
234112-30 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי ילנה נופברי ה 12:30-14:30 ח.בניה 1
236501-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לבינה מלאכותית מבוא לבינה מלאכותית שאול מרקוביץ ה 15:30-17:30 צרציל 999