דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department
אקדמי

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.

24/6/14: עקב שינוי במערכת UG נתוני לוח הזמנים לא מלא . יש לגשת לקישור הקורס ב UG כדי לראות את הנתונים המלאים.

לוח זמנים לסמסטר אביב 2019, הרצאות בלבד, ממוין לפי מספר קורס

קורס-קבוצהUGשם קורסמורהיוםשעהמקוםהערה
234112-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי ילנה נופברי ג 12:30-14:30 טאוב 2
234112-20 מידע קטלוגי עבור מבוא למחשב - שפת סי מבוא למחשב - שפת סי ילנה נופברי ב 14:30-16:30 ח.בניה 1
234114-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב מ' מבוא למדעי המחשב מ' מירלה בן-חן ד 14:30-16:30 טאוב 7
234117-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למדעי המחשב ח' מבוא למדעי המחשב ח' יעל ארז ד 14:30-16:30 ח.בניה 1
234118-10 מידע קטלוגי עבור ארגון ותכנות המחשב ארגון ותכנות המחשב תאמר סלמאן ה 08:30-10:30 טאוב 6
234123-10 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה חסן עבאסי ב 08:30-10:30 טאוב 2
234123-20 מידע קטלוגי עבור מערכות הפעלה מערכות הפעלה ליאוניד רסקין ד 08:30-10:30 טאוב 2
234141-10 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב איתן יעקובי א 10:30-12:30 טאוב 2
234141-20 מידע קטלוגי עבור קומבינטוריקה למדעי המחשב קומבינטוריקה למדעי המחשב טובי עציון ג 10:30-12:30 טאוב 7
234218-10 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 רמי כהן ב 08:30-10:30 טאוב 7
234218-20 מידע קטלוגי עבור מבני נתונים 1 מבני נתונים 1 ארז פטרנק ג 10:30-12:30 טאוב 2
234247-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 דר. רועי שורץ ב 12:30-14:30 טאוב 7
234247-20 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 1 אלגוריתמים 1 הדס שכנאי ד 14:30-16:30 טאוב 2
234262-10 מידע קטלוגי עבור תכן לוגי תכן לוגי טל מור ג 14:30-16:30 טאוב 5
234293-10 מידע קטלוגי עבור לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב שרי שינולד ה 10:30-13:30 אולמן 305
234312-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב איתי דברן ד 08:30-12:30 טאוב 3
234313-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט תעשיתי פרויקט תעשיתי אלכסנדר ברונשטיין אין זמנים באתר UG
234326-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' מירלה בן-חן אין זמנים באתר UG
234329-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט  בעיבוד וניתוח תמונות פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות רון קימל אין זמנים באתר UG
236026-10 מידע קטלוגי עבור ידע ומשחקים במערכות מבוזרות ידע ומשחקים במערכות מבוזרות יורם מוזס א 14:30-16:30
236200-10 מידע קטלוגי עבור עיבוד מידע סטטיסטי עיבוד מידע סטטיסטי רון קימל א 10:30-13:30 טאוב 6
236278-10 מידע קטלוגי עבור מאיצים חישוביים ומערכות מואצות מאיצים חישוביים ומערכות מואצות מרק זילברשטיין ג 15:30-17:30
236307-10 מידע קטלוגי עבור גרפים מרחיבים ושימושיהם גרפים מרחיבים ושימושיהם יובל פילמוס אין זמנים באתר UG
236323-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בעיבוד נתונים מ פרויקט בעיבוד נתונים מ בני קימלפלד אין זמנים באתר UG
236328-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בגרפיקה ממוחשבת מ פרויקט בגרפיקה ממוחשבת מ מירלה בן-חן אין זמנים באתר UG
236329-10 מידע קטלוגי עבור עיבוד ספרתי של גאומטריה עיבוד ספרתי של גאומטריה מירלה בן-חן ג 09:30-11:30 טאוב 201
236330-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לאופטימיזציה מבוא לאופטימיזציה מיכאל ציבולבסקי ג 14:30-16:30 טאוב 7
236334-10 מידע קטלוגי עבור מבוא לרשתות מחשבים מבוא לרשתות מחשבים טל מזרחי א 10:30-12:30 טאוב 7
236340-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בתקשורת מחשבים פרויקט בתקשורת מחשבים ראובן כהן אין זמנים באתר UG
236341-10 מידע קטלוגי עבור תקשורת באינטרנט תקשורת באינטרנט ראובן כהן ה 12:30-14:30 טאוב 7
236343-10 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות יובל ישי ג 10:30-12:30 בנ.מאייר 280
236343-20 מידע קטלוגי עבור תורת החישוביות תורת החישוביות יובל ישי א 10:30-12:30 אולמן 601
236345-10 מידע קטלוגי עבור אימות אוטומטי של מער תוכנה וחומרה' אימות אוטומטי של מער תוכנה וחומרה' ארנה גרימברג א 12:30-14:30 טאוב 201
236349-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט באבטחת מידע פרויקט באבטחת מידע אלי ביהם אין זמנים באתר UG
236350-10 מידע קטלוגי עבור הגנה במערכות מתוכנתות הגנה במערכות מתוכנתות דר. גבריאל נקבלי ד 10:30-12:30 טאוב 7
236353-10 מידע קטלוגי עבור אוטומטים ושפות פורמליות אוטומטים ושפות פורמליות מיכאל קמינסקי ד 10:30-12:30 טאוב 2
236359-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים 2 אלגוריתמים 2 ספי נאור ה 10:30-12:30 טאוב 3
236360-10 מידע קטלוגי עבור תורת הקומפילציה תורת הקומפילציה דר. בלהה מנדלסון ד 08:30-10:30 בנ.מאייר 280
236363-10 מידע קטלוגי עבור מערכות מסד נתונים מערכות מסד נתונים בני קימלפלד ה 10:30-12:30 סגו 1
236371-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר אסף שוסטר אין זמנים באתר UG
236381-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' אין זמנים באתר UG
236499-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בחומות אש פרויקט בחומות אש אלי ביהם אין זמנים באתר UG
236502-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בבינה מלאכותית פרויקט בבינה מלאכותית שאול מרקוביץ אין זמנים באתר UG
236503-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 1 פרויקט תכנות מתקדם במדעי המחשב 1 אורן משלי ג 14:30-16:30 טאוב 3
236506-10 מידע קטלוגי עבור קריפטולוגיה) קריפטולוגיה) אלי ביהם ב 10:30-12:30 טאוב 5
236510-10 מידע קטלוגי עבור ממוש מערכות מסדי נתונים ממוש מערכות מסדי נתונים עודד שמואלי ב 13:30-15:30 טאוב 201
236518-10 מידע קטלוגי עבור סיבוכיות תקשורת סיבוכיות תקשורת פרופ. איל קושילביץ א 10:30-12:30 טאוב 5
236520-10 מידע קטלוגי עבור קידוד במערכות אחסון מידע קידוד במערכות אחסון מידע רוני רוט ד 14:30-16:30 טאוב 4
236522-10 מידע קטלוגי עבור אלגוריתמים בביולוגיה חישובית אלגוריתמים בביולוגיה חישובית תומר שלומי ג 14:30-16:30 טאוב 4
236601-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 1 נושאים מתקדמים במ"מ 1 רון רוטבלום ג 10:30-12:30 טאוב 3
236602-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 2 נושאים מתקדמים במ"מ 2 מריוס אונגריש ב 15:30-17:30 טאוב 4
236603-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 3 נושאים מתקדמים במ"מ 3 אורן משלי ג 12:30-14:30 טאוב 3
236604-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 4 נושאים מתקדמים במ"מ 4 אלפרד ברוקשטיין ב 10:30-12:30
236605-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 5 נושאים מתקדמים במ"מ 5 פרופ. אברהם מנדלסון א 13:30-15:30 טאוב 7
236606-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 6 נושאים מתקדמים במ"מ 6 פרופ. חבר קרן הלל צנזור ד 10:30-12:30 טאוב 5
236608-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 8 נושאים מתקדמים במ"מ 8 שחר יצחקי ד 14:30-16:30 טאוב 5
236610-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 10 נושאים מתקדמים במ"מ 10 נאדר בשותי ג 16:30-18:30 טאוב 3
236611-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים במ"מ 11 נושאים מתקדמים במ"מ 11 פרופ. משה טננהולץ ד 10:30-12:30 טאוב 4
236621-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה+ת נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה+ת דר. רועי שורץ ב 15:30-17:30 טאוב 5
236622-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים מס 2 באלגוריתמים ה' נושאים מתקדמים מס 2 באלגוריתמים ה' רון י. פינטר ד 16:30-18:30 טאוב
236624-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים בשיטות אימות פורמליות ה נושאים מתקדמים בשיטות אימות פורמליות ה יקיר ויזל ב 14:30-16:30 אולמן 606
236648-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים בסיבוכיות ה נושאים מתקדמים בסיבוכיות ה יובל פילמוס ג 12:30-14:30 טאוב 201
236652-10 מידע קטלוגי עבור נושאים מתקדמים באבטחת מידע ה נושאים מתקדמים באבטחת מידע ה פרופ. אברהם מנדלסון אין זמנים באתר UG
236700-10 מידע קטלוגי עבור תיכון תוכנה תיכון תוכנה דר. גל ללוש ג 08:30-10:30 טאוב 7
236703-10 מידע קטלוגי עבור תכנות מונחה עצמים תכנות מונחה עצמים אלכסנדר ליבוב ג 09:30-11:30 אולמן 305
236716-10 מידע קטלוגי עבור מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ גרשון אלבר ב 09:30-11:30 טאוב 3
236719-10 מידע קטלוגי עבור גיאומטריה חישובית גיאומטריה חישובית גיל ברקת ב 12:30-14:30 טאוב 4
236754-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט במערכות נבונות פרויקט במערכות נבונות אסף שוסטר אין זמנים באתר UG
236756-10 מידע קטלוגי עבור מבוא למערכות לומדות מבוא למערכות לומדות שי פיין ג 16:30-18:30 טאוב 2
236757-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט במערכות לומדות פרויקט במערכות לומדות רן אל-יניב ד 14:30-16:30 טאוב 201
236779-10 מידע קטלוגי עבור יסודות אלגוריתמיים למידע מאסיבי יסודות אלגוריתמיים למידע מאסיבי ניר אילון ג 10:30-12:30 אולמן 708
236801-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 1 סמינר במדעי המחשב 1 שחר יצחקי ג 16:30-18:30 טאוב 201
236803-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 3 סמינר במדעי המחשב 3 טל כהן ב 09:30-11:30 טאוב 4
236804-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 4 סמינר במדעי המחשב 4 איתן יעקובי א 12:30-14:30 טאוב 4
236805-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במדעי המחשב 5 סמינר במדעי המחשב 5 טובי עציון ה 10:30-12:30 טאוב 4
236823-10 מידע קטלוגי עבור סמינר בעיבוד אינפורמציה קוונטית סמינר בעיבוד אינפורמציה קוונטית טל מור ד 16:30-18:30 אולמן 708
236826-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במסדי נתונים סמינר במסדי נתונים עודד שמואלי ג 10:30-12:30 טאוב 4
236834-10 מידע קטלוגי עבור סמינר במערכות אחסון מידע סמינר במערכות אחסון מידע גלה ידגר ד 09:30-11:30 טאוב 201
236874-10 מידע קטלוגי עבור פרויקט בראיה ממוחשבת פרויקט בראיה ממוחשבת אהוד ריבלין אין זמנים באתר UG