דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
אירועים

אירועים והרצאות בפקולטה למדעי המחשב ע"ש הנרי ומרילין טאוב

בית-ספר קיץ הרביעי בנושא סייבר אבטחת מחשוב ומידע
event speaker icon
event date icon
יום ראשון, 06.09.2015, 09:00
event location icon
חדר 1003, בניין מאייר, הפקולטה להנדסת חשמל
בימים א'-ד', 6-9 בספטמבר 2015 יערוך המרכז להנדסת מחשבים בטכניון את כנס הקיץ השנתי הרביעי שלו בנושא סייבר ואבטחת מחשוב ומידע. ראשי הכנס, פרופ' אלי ביהם ופרופ' אביגדור גל, וכן הדוברים בכנס, אנשי אקדמיה ותעשייה, הם ממובילי התחומים בארץ ובעולם. ניתן לקרוא עוד מידע על הכנס כאן.

חלק מההרצאות יינתנו באנגלית. השנה מבנה השבוע שונה מהרגיל וכולל גם נושאים של מידע רב ויזמות הקשורים לאבטחת מידע. במסגרת השבוע יינתנו יומיים של הרצאות מאת מומחי אינטל לאבטחת מחשבים, הכוללות סקירה של הטכנולוגיות המובילות בשוק, ואף סקירת עומק של טכנולוגיות עתידיות.

בנוסף, ביום ראשון יוצג אתגר תחרותי של חברת PTC – התחרות נושאת פרסים והתוצרים יוצגו ביום רביעי בסיום הכנס – למעוניינים להשתתף באתגר, אנא שמנו במקום המתאים בעת ההרשמה. ההשתתפות בכנס ובתחרות היא ללא עלות אך מחייבת רישום מוקדם – שימו לב שההרשמה הינה לכל יום בנפרד.

המרכז להנדסת מחשבים הוא מרכז מחקר יישומי משותף לפקולטות להנדסת חשמל ומדעי המחשב בטכניון, שותפות בו חברות רבות וחברי סגל משתי הפקולטות. המרכז מקדם מחקר מעשי ויישומי ומאפשר דיאלוג שוטף בין התעשייה לאקדמיה בנושאים מחקריים המעניינים את שני הצדדים.
בית-ספר קיץ הרביעי בנושא סייבר אבטחת מחשוב ומידע