דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department
מידע כללי

חדשות

יום אחרון להגשה! - תחרות אמדוקס לפרוייקט מצטיין במדעי המחשב
יום רביעי, נובמבר 25, 2015
LAST DAY TO SUBMIT! - Amdocs Best Project Contest

מתוך הכרה בערכם של פרוייקטים ועבודה עצמאית כחלק מתהליך ההכשרה של בוגר מדעי המחשב, מכריזה הפקולטה, בשיתוף חברת אמדוקס, על תחרות נושאת פרסים לפרוייקטים מצטיינים. פרוייקט ייחשב מצטיין אם הוא חדשני (ברעיון טכני, בפיתוח מתמטי, או באפליקציה חדשה), אם מימושו נעשה כהלכה, אם הוא משיג את מטרותיו בצורה טובה, ואם הדיווח עליו כתוב היטב ומשקף את הישגיו.

ניתן להגיש פרוייקטים שנעשו במסגרת כל מעבדה או קורס פרוייקטים הניתנים בפקולטה, ושהסתיימו במהלך שלושת הסמסטרים שקדמו לתאריך ההגשה. ההגשה תעשה למזכירות לימודי הסמכה, על-ידי מהנדס המעבדה או חבר הסגל האחראי לקורס, לאחר מיון ראשוני, ותכלול מכתב המלצה ואת הדו"ח הרגיל המוגש כחלק מחובות הפרוייקט. התאריך האחרון להגשה הינו 27 בנובמבר 2015.

פרוייקטים שיעברו לשלב מתקדם יידרשו להציג את הפרוייקט באמצעות מצגת בפני וועדת השיפוט. וועדת הפרס תחליט על הענקת שלושה פרסים (לכל היותר), שיכללו תעודה המעידה על הזכייה ופרס כספי, תרומת חברת אמדוקס, ואשר יוענקו לפרוייקטים שבוצעו על-ידי תלמידים לתואר ראשון. הוועדה תוכל להעניק גם פרס נוסף לפרוייקט שבוצע על-ידי תלמיד לימודי תארים מתקדמים.

בהצלחה לכל המשתתפים!

[בחזרה לאינדקס החדשות]