דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department
מידע כללי

חדשות

טקס חלוקת תארי דוקטור לפילוסופיה לבוגרי הפקולטה למדעי המחשב 2022
יום שלישי, 24 מאי, 2022
CS Ph.D. Graduation Ceremony, 2022

טקס חלוקת תארי דוקטור לפילוסופיה לבוגרי הפקולטה למדעי המחשב 2022

טקס חלוקת תעודות לבוגרי תואר שלישי בטכניון תשע"ב התקיים ביום שני, 23 במאי, 2022, באמפיתיאטרון של הטכניון בנוכחות קהל רב של אורחים ובני משפחה, נשאו בו דברים נשיא הטכניון, פרופ' אורי סיון, ודיקן בית-הספר לתארים מתקדמים בטכניון, פרופ' דן גבעולי, והנחה את הטקס פרופ' עירד יבנה מהפקולטה למדעי המחשב. השנה הוענקו בו תעודות ל-212 בוגרי הטכניון בשנה"ל תשפ"א-תשפ"ב, 2021-2022, וביניהם 21 בוגרי הפקולטה למדעי המחשב:

דולב אדס בנושא: מקבול וביזור ספירה חסכונית מקורבת בהנחיית: רועי פרידמן
אורי אלוןי בנושא:  עיבוד שפות תכנות באמצעות למידת מכונה בהנחיית: ערן יהב
עמית בויארסקי בנושא: גאומטריה באלגוריתמים נומריים בהנחיית: אלכסנדר ברונשטיין
חיים בסקין בנושא: תכנון רשתות למידה עמוקה להסקה יעילה ורובסטית בהנחיית: אלכסנדר ברונשטיין
תומר גולני בנושא: מודלי למידה עמוקה גנרטיביים לסיווג אותות אק"ג בהנחיית: שחר יצחקי,
קירה רדינסקי
אלונה גולץ בנושא: אנרגיה עמוקה: אימון מונחה משימה של רשתות נוירונים עמוקות בהנחיית: מיכאל אלעד
דוד דברת בנושא: שיטה בתורת האוטומטים לפתרון בעיות מרדף בהנחיית: אלפרד ברוקשטיין
טאו הונג בנושא: אופטימיזציה נומרית ושיטות רב-סריג לחישוב עם שימושים בהנחיית: עירד יבנה,
מיכאל ציבולבסקי
לב יוחננוב בנושא: צפנים לשחזור גרפים בהנחיית: איתן יעקובי
שובל לגזיאל בנושא: הסקה חישובית של שינויים מטבוליים בסרטן לאבחון מוקדם וטיפול בהנחיית: תומר שלומי
רותם ליס בנושא: שזירות ומרחקים גאומטריים באינפורמציה קוונטית ובהצפנה קוונטית בהנחיית: טל מור
אלכס מרקוזה
 
בנושא: איפיון, זיהוי, ניצול ומניעה של מתקפות גישה ישירה לזכרון בנוכחות רכיבי Iommu בהנחיית: דן צפריר,
אדם מוריסון
ג'ון נונאן
 
בנושא: סקר סביבת פנים עם רכב רובוטי באמצעות מצלמה ותכנית מבנה בהנחיית אהוד ריבלין,
הקטור רוטשטיין
גליה נורדון בנושא: שימוש במקורות מידע מגוונים לטובת התוויה מחדש של תרופות בהנחיית: בני קימלפלד,
ורדה שלו,
קירה רדינסקי
דרור סימון בנושא: מודלים יצרניים: השפעה על טכניקות עכשיוויות באמצעות שיטות קלאסיות בהנחיית: מיכאל אלעד
ירון פיירסטיין
 
בנושא: דינמיות ושירותים מרובים ברשתות בהנחיית: ספי נאור,
דני רז
הדר פרנקל
 
בנושא: אוטומטים מעל תחומי ערכים אינסופיים: למידות ויישומים באימות ותיקון תוכנה בהנחיית ארנה גרימברג,
שרי שינולד
אריאל קוליק בנושא:  מכסימיזציה של פונקציות תת-מודולריות ולינאריות בכפוף לאילוצי קיבולת בהנחיית הדס שכנאי
מיכל קורנברג (פרידמן) בנושא: מבני נתונים מקביליים לזיכרון שאינו נדיף בהנחיית: ארז פטרנק
ג'והן קריסנטה
 
בנושא: סדרות ושימושיהן בהנחיית: קיאה האן מו,
טובי עציון
אלום שטרן בנושא: שיטות חישוביות לאנליזה של שטפים מטאבוליים וריכוזי מטבוליטים ברמה התוך תאית בהנחיית: תומר שלומי

ברכות לכל הבוגרים ואיחולי הצלחה בהמשך!

תמונות מהאירוע

[בחזרה לאינדקס החדשות]