דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department
מידע כללי

חדשות

טקס חלוקת תארי מגיסטר בפקולטה למדעי המחשב 2021
יום שלישי, 15 יוני, 2021
CS Magister Graduation Ceremony, 2021

טקס חלוקת תארי מגיסטר בפקולטה למדעי המחשב התקיים באירוע חי בפעם הראשונה מאז קיץ 2019, במרפסת טאוב, ביום שני, 14 ביוני 2021, ובו הוענקו תארים ל-50 בוגרי תואר שני במדעי המחשב. דיקן הפקולטה, פרופ' דן גייגר, סגן הדיקן לתארים מתקדמים, פרופ' גיל ברקת, ונציגת הבוגרים ענבר קסלסי, נשאו דברים בפני הבוגרים ומשפחותיהם אשר השתתפו בטקס מרחוק ואף צפו בסרטון הבוגרים בסגנון "סליחה על השאלה" על החווייה המיוחדת של לימודי תואר שני בפקולטה.

ברכות לבוגרי מגיסטר למדעים במדעי המחשב בהצטיינות יתרה:
 

אוהד ברטה בנושא: טיעונים קצרים והצפנה מבוססת עד בחבורות בהנחיית: יובל ישי
אביבי נחמן בנושא: ניהול מידע במערכות אחסון מבוססות דדופליקציה בהנחיית: גלה ידגר
וולודימיר פולוסוחין בנושא: חישוב מבוזר בעזרת קשתות גלובליות בעלות רוחב פס מוגבל בהנחיית: קרן צנזור-הלל
ענבר קסלסי בנושא: וידוא באצווה של הוכחות באפס מידע סטטיסטי בהנחיית: רון רוטבלום


ברכות
לבוגרי מגיסטר למדעים במדעי המחשב בהצטיינות:
 

רועי בר צור בנושא: מציאת אסטרטגיות אופטימליות בפרוטוקולים של בלוקצ'יין בעזרת למידה באמצעות חיזוקים בהנחיית: איתי אייל,
אביב תמר
סנקט ודולה סיי בנושא: תכן מבוסס למידה של מערכות הדמאת אולטרסאונד בהנחיית: אלכסדר ברונשטיין,
מיכאל ציבולבסקי
רן יחזקאל בנושא:  בעיית איזון בגרפים עם עלויות כיוון בהנחיית: רועי שורץ
אלון רשף בנושא: חישוב ערך שפלי של רשומות עבור שאילתות צירוף עם שלילה בהנחיית בני קימלפלד


ברכות לבוגרי מגיסטר למדעים במדעי המחשב:

 

עמרם אבוטבול בנושא: ארכיטקטורת רשת נוירונים עמוקה עבור מידע טבלאי בהנחיית: רן אל-יניב
אור אייזקס בנושא: סגמנטציה על ידי מיזוג בין ייצוג שפה וייצוג אזור בהנחיית: מיכאל לינדנבאום
יובל אפרון בנושא: התקדמויות חדשות באופטימיזציה וחישובי מרחקים מבוזרים בהנחיית: קרן צנזור-הלל
נדב בהונקר בנושא: יצירת אלתורי ג'אז מותאמים אישית באמצעות רשתות נוירונים בהנחיית: רן אל-יניב
דב ברידג'ר בנושא: פתרון תצרפים מחלקים שחוקים באמצעות רשתות נוירונים יריבות להשלמת תמונה בהנחיית: איילת טל
ימית ברשץ שניאור בנושא: האצת תהליכי מיון של מידע מאסיבי באמצעות נתבים חכמים בהנחיית: רועי פרידמן
רועי גבאי בנושא: סינתזה אינטראקטיבית בעזרת מודל גרנולי בהנחיית: שחר יצחקי
תומר גלבר בנושא: ניתוח משאבים בסינתזה של תוכנה בהנחיית: שחר יצחקי
שון הדר בנושא: חישוב מצטבר של נוסחאות בגיליונות אלקטרוניים בהנחיית: שחר יצחקי
שי זאבי בנושא: מענה על (איחוד של) שאילתות צירוף על ידי גישה אקראית ומנייה בסדר אקראי בהנחיית: בני קימלפלד
רג'אאי ח'טיב בנושא: שיטה חמדנית נלמדת: ארכיטקטורת נוירונים חדשה לייצוגים דלילים ומעבר בהנחיית: מיכאל אלעד
שונית חביב חכימי בנושא:  יצירת אלתורי ג'אז באמצעות רשתות נוירונים עמוקות בהנחיית: רן אל-יניב
דור חובב בנושא: מימוש מטמון אסוציאטיבי בנתבים מתוכנתים בהנחיית: רועי פרידמן
ינון חורש בנושא: אריתמטיזציה לטובת הוכחות הניתנות לווידוא בהסתברות בפרוטוקול ישיר או אינטראקטיבי בהנחיית: יובל ישי,
אלי בן-ששון
אליה טורנר בנושא: מיפוי מרחב הפתרונות של רשת נוירונים מלאכותית וניווט בתוכו בהנחיית: עמרי ברק
גארי מטייב בנושא: שיטת רגולריזציה Dip מחוזקת על-ידי Red בהנחיית: מיכאל אלעד
דור-דוד מעין בנושא: חיזוי משופר לכיסוי מוטנטי של טסטים בהנחיית: יוסי גיל
נג'יב נבואני בנושא: למידה מדגימה: גישת למידה עמוקה לבעיית הקליקה הנטועה בדגימה בלתי מוגבלת בהנחיית: אסף שוסטר
ליאור נוימן בנושא: אנליזת בטיחות של פרוטוקול הצימוד בבלוטות' בהנחיית: אלי ביהם
מוחמד נסאר בנושא: בניות מערכים עבור צפני אוספים פונקציונליים וצפני אחזור מידע בצורה פרטית בהנחיית: איתן יעקובי
יעקב סוקוליק בנושא: הוגנות בסידור עסקאות בלוקצ'יין תוך התחשבות בגילן בהנחיית: אורי רוטנשטרייך
קאסם סייאח בנושא: מנגנוני חומרה לניתוב קשרי Httpוהגנה מפני מתקפות Syn בהנחיית: ראובן כהן
עומר צברי בנושא: אלגוריתמי שחזור עבור מערכות אחסון מבוססות דנא בהנחיית: איתן יעקובי
גיא קושלביץ בנושא: שילוב שיטות מבוססות תבניות ושיטות מבוססות התפלגות למשימות חילוץ מידע סמנטי בהנחיית: שאול מרקוביץ,  יואב גולדברג
יהונתן רובין בנושא: חקר כמותי של השפעת השהית הרשת על המסחר בבורסה בהנחיית: דני רז
יובל רון בנושא: בטחה של עוזרות קוליות במסכים נעולים בהנחיית: אלי ביהם,
עמיחי שולמן
סער רז בנושא: סימולציה של סרטים דקים של נוזל צמיגי בזמן אמת בהנחיית: מירלה בן-חן
יאיר ריעאני בנושא: מעקב פונקציונלי של שדות ווקטוריים דיסקרטיים על משטח בהנחיית: מירלה בן-חן
ליאור שמואל בנושא: דומסג'ו-שפת תכנות דבורה לצורך תכנות עוזרים אישיים בהנחיית: יוסי גיל


ברכות לבוגרי מגיסטר:
 

יוהן קריסנטה  בנושא: זיכרונות Dnaוסדרות דה ברוין בהנחיית: רן אל-יניב
מריה אבו סיני בנושא: שחזור מילים בהנחיית: איתן יעקובי
ניב גלעדי בנושא: אפשור למידה סקלבילית במודלים גדולים בהנחיית דניאל סודרי
אוריאל זינגר בנושא: גרפים טמפורלים: ייצוג שוויוני עם שקיפות מלאה בהנחיית: קירה רדינסקי
גליהודה בנושא: גרפים טמפורלים: ייצוג שוויוני עם שקיפות מלאה בהנחיית: אסף שוסטר,
דני קרן
שיר כהן בנושא: שירותים מבוזרים תחת מתקפה בהנחיית: עדית קידר
עידן מהלל בנושא: למידה מבוזרת של חצאי-מרחב בהנחיית: יובל פילמוס,
שי מורן
דוד נאורי בנושא: הקצאת משאבים רב-ממדית מקוונת בהנחיית: דני רז
הדר סיון בנושא: ניתוח רגישות עבור למידת מכונה
 
בהנחיית: אסף שוסטר,
משה גבל
איתן בועז סינגר בנושא: גשוש תאורמות לצורך פירוק בעיות בהנחיית: שחר יצחקי
סתיו פרלה בנושא: שיטות מתמטיות לקריפטאנליזה בהנחיית: אלי ביהם
רועי פרנצוס בנושא: נושאים בעבודת צוות של מערכות מרובות סוכנים סוכנים בהנחיית: אלפרד ברוקשטיין


וברכות לבוגר מגיסטר למדעים:

 

יונתן אלול בנושא: בינה מלאכותית יישומית לרפואה - מסגרת ללמידה עמוקה עבור דיאגנוזה של הפרעות קצב לבביות
 
בהנחיית: אלכסנדר ברונשטיין,
יעל יניב,
אסף שוסטר

בהצלחה בהמשך לכל בוגרינו!

תמונות מהאירוע

[בחזרה לאינדקס החדשות]